JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga (2 godziny) | Warszawa

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga (2 godziny) | Warszawa


Warszawa
2 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie uniknąć kolejne nudnego wieczoru? Pokażcie swoje możliwości podczas Szalonej Zabawy na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga! Nietuzinkowe akrobacje na trampolinach, prawdziwa wojna nerwów w parku linowym, pokonywanie własnych słabości podczas wspinaczki i niesamowity tor ninja, dla wszystkich, którzy lubią trudne wyzwania! Bawcie się jakbyście znów mieli po kilka lat! Fantastyczna rozrywka dla dużych i małych! Wyzwólcie w sobie pozytywne wibracje!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilety wstępu dla dwóch osób do Strefy Trampolin, na Park Linowy, Happy Climb i Tor Ninja na 2 godziny. W ramach prezentu można również skorzystać ze Ścianki Wspinaczkowej, jednak należy mieć własny sprzęt lub go wypożyczyć.

Czym jest tor ninja?

To specjalnie przygotowany tor przeszkód, na którym musicie wykazać się sprawnością i sprytem! Pokażcie wszystkim, że już dziś możecie stać się prawdziwymi japońskimi wojownikami ninja!

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Musicie czuć się swobodnie wykonując kolejne akrobacje! Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, w których możecie korzystać z atrakcji ośrodka.

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent dla rodzeństwa, prezent dla pary

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera skarpetki antypoślizgowe zapewniające bezpieczeństwo. W przypadku strefy trampolin min. wiek to 3 lata. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna (do 10 r.ż) lub jego pisemna zgoda (powyżej 10 r.ż). Osoby do 6 r. ż. muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna za darmo). W przypadku parku linowego min. wiek to 8 lat, min. wzrost 135 cm, maks. waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.