JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga (1 godzina) | Warszawa

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga (1 godzina) | Warszawa


Warszawa
2 os.

79,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
79,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Skakanie to zdrowie! Skaczcie, ile macie sił w nogach! Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga to niezwykła aktywność sportowa, która otworzy przed Wami świat akrobacji! Trampoliny wykorzystywane w treningach sportowców poprawiają ogólną sprawność fizyczną, ale są też po prostu świetną rozrywką. Sprawdźcie swoje możliwości w popularnym ośrodku rekreacji w Warszawie i bawcie się, jak nigdy dotąd. Gotowi na dużą dawkę pozytywnych emocji? 

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilety wstępu dla dwóch osób do Strefy Trampolin, na Park Linowy, Happy Climb i Tor Ninja na 1 godzinę. W ramach prezentu można również skorzystać ze Ścianki Wspinaczkowej, jednak należy mieć własny sprzęt lub go wypożyczyć.

Czym jest tor ninja?

To specjalnie przygotowany tor przeszkód, na którym musicie wykazać się sprawnością i sprytem! Pokażcie wszystkim, że już dziś możecie stać się prawdziwymi japońskimi wojownikami ninja!

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Musicie czuć się swobodnie wykonując kolejne akrobacje! Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, w których możecie korzystać z atrakcji ośrodka.

 

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Dwojga (1 godzina) | Warszawa to genialna propozycja, prezentu który zaskoczy i starszych i młodszych. Może być też fantastycznym prezentem dla dzieci z okazji urodzin czy jako nagroda za dobre oceny w szkole! Niech skaczą z radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera skarpetki antypoślizgowe zapewniające bezpieczeństwo. W przypadku strefy trampolin min. wiek to 3 lata. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna (do 10 r.ż) lub jego pisemna zgoda (powyżej 10 r.ż). Osoby do 6 r. ż. muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna za darmo). W przypadku parku linowego min. wiek to 8 lat, min. wzrost 135 cm, maks. waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 467

Opinie (8)

Wszystkie opinie(8)
 

Było ekstra

Alicja

Realizacja prezentu przebiegła bez zarzutu. Bardzo miła i pomocna obsługa. Sam pobyt był super przeżyciem z dawką adrenaliny i śmiechu. Serdecznie polecam!!

Panna Maria

Wszystko przebiegło bez problemu. To kolejny raz kiedy jestem zadowolona z uslugi na Wyjątkowym Prezencie.

Milena Bielecka

Trampoliny! Było cudownie! Polecam każdemu! Można wyrzucić swój nadmiar energii ;)

filip

fajnie bylo! polecam!!

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.