Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym (1 godzina) | Warszawa

0.0 1 Opinie

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym (1 godzina) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,99 zł

39,99 zł

O prezencie

Niewiele jest rozrywek, które w równym stopniu sprawią przyjemność dziecku i dorosłemu. Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym to niesamowita frajda, która wywoła uśmiech na twarzy każdego! Prawdziwa beztroska i przyjemny wysiłek są zagwarantowane! Zapraszamy do miejsca, gdzie szaleństwo jest wręcz konieczne! Gdzie możesz poczuć się wolny i odreagować codzienny stres! Ruszaj na trampolinę i zaprezentuj nam swoje wymyślne akrobacje! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu dla jednej osoby do Strefy Trampolin, na Park Linowy, Happy Climb i Tor Ninja na 1 godzinę. W ramach prezentu można również skorzystać ze Ścianki Wspinaczkowej, jednak należy mieć własny sprzęt lub go wypożyczyć.

Czym jest tor ninja?

To specjalnie przygotowany tor przeszkód, na którym musisz wykazać się sprawnością i sprytem! Pokaż wszystkim, że już dziś możesz stać się prawdziwym japońskim wojownikiem ninja!

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Musisz czuć się swobodnie wykonując kolejne akrobacje! Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, w których możesz korzystać z atrakcji ośrodka.

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym (1 godzina) | Warszawa to coś czego szukasz! Będzie super pomysłem na prezent dla dziecka lub dla osoby dorosłej! Zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka! To podarunek na każdą okazję! Zaproś bliską Ci osobę do szalonej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera skarpetki antypoślizgowe zapewniające bezpieczeństwo. W przypadku strefy trampolin min. wiek to 3 lata. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna (do 10 r.ż) lub jego pisemna zgoda (powyżej 10 r.ż). Osoby do 6 r. ż. muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna za darmo). W przypadku parku linowego min. wiek to 8 lat, min. wzrost 135 cm, maks. waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Karla G

Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez problemów. Dziecko mega zadowolone!, a to najważniejsze. Nie ma żadnych zastrzeżeń do realizacji vouchera. Dziękuję! ;)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.