Szalona Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Marzycie o aktywnym wypoczynku, który naładuje Wasze akumulatory na długi czas? Chcielibyście przeżyć niezwykłą przygodę w swoim towarzystwie? Ubierzcie wygodne ubrania i ruszajcie na świetną zabawę w Tarzani! Szalona przygoda w Parku Linowym dla Dwojga to znakomita okazja, żeby spędzić razem czas. W tym bajkowym miejscu poczujecie się niczym Tarzan i Jane. Jako duet stawicie czoła wielu wyzwaniom. Przed Wami kładka obrotowa, ścianka wspinaczkowa, tyrolka i wiele innych podniebnych przeszkód. Czy uda Wam się dojść do celu? Razem na pewno dacie radę! Ta przygoda pozwoli Wam na chwilę zapomnienia. Oderwiecie się od codziennych spraw i obowiązków. Dodatkowo, to również świetna okazja, żeby nacieszyć się swoją obecnością. Zabierzcie koniecznie aparat, żeby upamiętnić te niesamowite chwile.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora,
  • Wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo dla 2 osób,
  • Jednorazowe przejście wybranej trasy dla każdej z osób,
  • Możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu).

Zaskocz swoją drugą połówkę i podaruj nietuzinkowy prezent! Przygoda w parku linowym "Tarzania" zapewni dużo świetnej zabawy i pozwoli Wam spędzić razem czas. A może potrzebny Ci oryginalny upominek na urodziny czy inną okazję? Nie wiesz jaki podarek dla niego lub dla niej będzie strzałem w dziesiątkę? Rozrywka w formie wspinaczki zadowoli nawet najbardziej wymagających. Ten voucher prezentowy dostarczy wielu niezapominanych przeżyć!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest od maja do września.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla młodzieży i dorosłych: przejście wybraną trasą i możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu). Minimalny wzrost uczestników to 140 cm wzrostu (Trasa Niebieska, Czerwona i Czarna), 160 cm wzrostu (Trasa Tyrolkowa). Od osób poniżej 18 roku życia wymagane jest oświadczenie opiekuna prawnego lub rodzica o wyrażeniu zgody na skorzystanie z atrakcji parku linowego (do pobrania na stronie wykonawcy: http://tarzania.pl/info/oswiadczenie/). Do wyboru 3 trasy, zamontowane na różnej wysokości: niebieska (ok. 6 m nad ziemią), czerwona (8 m nad ziemią) lub czarna (6-9 m nad ziemią, wyższa od trasy czerwonej). Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. UWAGA: zjazd tyrolką uzależniony jest od warunków atmosferycznych - ostateczną decyzję podejmuje na miejscu instruktor.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Daria Cygler

To był prezent m.in. dla mojego męża, był bardzo zmęczony i równie zadowolony z nowego doświadczenia :) Polecam jak najbardziej, na pewno odwiedzimy jeszcze to miejsce :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.