Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

Polecamy
0.0 3 Opinii

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Ten przebłysk geniuszu radzieckiego mechanika zmienił oblicze świata. Automat Kałasznikowa, bo o nim mowa, z pewnością przeszedł już do legend! Przez wielu uznawany za najniebezpieczniejszą broń automatyczną, budzi strach, respekt i na pewno bardzo duże emocje. Tylko najwięksi twardziele potrafią ujarzmić tę bestię wśród karabinów. Ponad cztery kilo wagi i prawie metr długości - to karabin naprawdę dużego kalibru, nie tylko dosłownie. Sprawdź czy jesteś w stanie sprostać wyzwaniu i okiełznać słynnego Kałasznikowa! Wyceluj do tarczy, oddaj celny strzał i przekonaj się, dlaczego AK jest najpopularniejszym karabinem na świecie.

Prezent obejmuje:

  • 20 strzałów z karabinu Kałasznikow,
  • Tarcze oraz opiekę Instruktora.


Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Potrzebny Ci jest pomysł na prezent dla mężczyzny? Strzelanie z Karabinu Kałasznikow to oryginalny prezent dla każdego faceta! Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć prezent na urodziny, rocznicę czy też na Walentynki, to jesteś w we właściwym miejscu. Możliwość strzelania z legendy, to niebanalny upominek, obok którego nie można przejść obojętnie. Zamień tradycyjne podarunki na voucher prezentowy i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 20 strzałów z karabinu kałasznikow. Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzelckie, opiekę instruktora. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny. Można dokupić dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Parabellum

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 3 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Olga
Olga

Na strzelnice wybrałam się z wraz z koleżankami z pracy. Dla każdej z nas była to pierwsza profesjonalna przygoda ze strzelaniem. Na samym początku instruktor pokazał wszystkim jak napełnić magazynek, odbezpieczyć broń oraz w jaki sposób strzelać. Największe wrażenie zdecydowanie wywarła na mnie moc karabinu. Dzięki opiece instruktorskiej podczas całego przeżycia, mogłyśmy nauczyć się zasad prawidłowej postawy oraz sposobu celnego strzelania. Tutaj należą się brawa dla instruktorów za cierpliwość, indywidualne podejście oraz poczucie humoru, bo dzięki nim z pewnością wrócimy do Parabellum nie raz.

Dlaczego warto skorzystać z tej atrakcji?

Fajna zabawa dla grupy przyjaciół.

Zastrzyk pozytywnej adrenaliny.

Świetna obsługa.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Kacper Kościołowski

Super miejsce na weekend ze znajomymi i z rodziną. Profesjonalna obsługa i organizacja obiektu. Gorąco polecam :)

Marcin Więckowski

Bardzo profesjonalna obsługa. Strzelanie poprzedzone rzeczowym wykładem na temat używanej broni i zasad bezpiecznego posługiwania się nią. Wspaniała przygoda ze strzelaniem. Bardzo polecam tą strzelnicę.

Aneta

Sama strzelnica ciekawie urządzona. Bardzo miły Pan z obsługi.

Michał W.

Jestem bardzo miło zaskoczony z realizacji Vouchera jaki otrzymałem na urodziny w ramach Wyjątkowego prezentu. Proces rezerwacji terminu strzelania przebiegł bardzo sprawnie. A wyjście na strzelnicę i pomysł na ciekawy prezent godny pochwalenia dostarczył mi wiele ciekawych przeżyć i doznań. Polecam osobom szukającym oryginalnych pomysłów na prezent :)

Maciej S.

Bardzo Polecam !!!!

Wyświetlono 5 z 20
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.