JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Warszawa

Warszawa (okolice)
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Ten przebłysk geniuszu radzieckiego mechanika zmienił oblicze świata. Automat Kałasznikowa, bo o nim mowa, z pewnością przeszedł już do legend! Przez wielu uznawany za najniebezpieczniejszą broń automatyczną, budzi strach, respekt i na pewno bardzo duże emocje. Tylko najwięksi twardziele potrafią ujarzmić tę bestię wśród karabinów. Ponad cztery kilo wagi i prawie metr długości - to karabin naprawdę dużego kalibru, nie tylko dosłownie. Sprawdź czy jesteś w stanie sprostać wyzwaniu i okiełznać słynnego Kałasznikowa! Wyceluj do tarczy, oddaj celny strzał i przekonaj się, dlaczego AK jest najpopularniejszym karabinem na świecie.

Prezent obejmuje:

  • 20 strzałów z karabinu Kałasznikow,
  • Tarcze oraz opiekę Instruktora.

Potrzebny Ci jest pomysł na prezent dla mężczyzny? Strzelanie z Karabinu Kałasznikow to oryginalny prezent dla każdego faceta! Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć prezent na urodziny, rocznicę czy też na Walentynki, to jesteś w we właściwym miejscu. Możliwość strzelania z legendy, to niebanalny upominek, obok którego nie można przejść obojętnie. Zamień tradycyjne podarunki na voucher prezentowy i ciesz się radością swoich bliskich.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 20 strzałów z karabinu kałasznikow. Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzelckie, opiekę instruktora. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny. Można dokupić dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Sortuj wyniki: 765
Filtruj Prezenty

Przetestowane przez nasz zespół!

Olga

Na strzelnice wybrałam się z wraz z koleżankami z pracy. Dla każdej z nas była to pierwsza profesjonalna przygoda ze strzelaniem. Na samym początku instruktor pokazał wszystkim jak napełnić magazynek, odbezpieczyć broń oraz w jaki sposób strzelać. Największe wrażenie zdecydowanie wywarła na mnie moc karabinu. Dzięki opiece instruktorskiej podczas całego przeżycia, mogłyśmy nauczyć się zasad prawidłowej postawy oraz sposobu celnego strzelania. Tutaj należą się brawa dla instruktorów za cierpliwość, indywidualne podejście oraz poczucie humoru, bo dzięki nim z pewnością wrócimy do Parabellum nie raz.

Dlaczego warto skorzystać z tej atrakcji?

Fajna zabawa dla grupy przyjaciół.

Zastrzyk pozytywnej adrenaliny.

Świetna obsługa.


Opinie (13)

Marcin Więckowski

Bardzo profesjonalna obsługa. Strzelanie poprzedzone rzeczowym wykładem na temat używanej broni i zasad bezpiecznego posługiwania się nią. Wspaniała przygoda ze strzelaniem. Bardzo polecam tą strzelnicę.

Aneta

Sama strzelnica ciekawie urządzona. Bardzo miły Pan z obsługi.

Marek

Fajna atrakcja, wrażenia super, celność kałaszka bardzo dobra. Prawdziwa broń dla prawdziwych facetów. Obsługa na miejscu bardzo konkretna i rzeczowa. Warto dokupić sobie amunicji jak ktoś chciałby więcej postrzelać.

Tomek

Bardzo pozytywne wrażenia. Miła obsługa, przyjemne miejsce, klient traktowany z należytym poważaniem. Polecam to miejsce.

Łukasz

Bardzo fajny prezent. Od dawna chciałem się zapisać ale jakoś nie było okazji. Bardzo przyjazny i pomocny personel. Polecam bardzo gorąco jeżeli ktoś jest spragniony tego typu wrażeń.

1 2 3
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.