Rodzinna Sesja Fotograficzna | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
2-4 os.

249,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Chciałbyś każdego dnia oglądać ich uśmiechy? Teraz jest to możliwe! Rodzinna sesja fotograficzna to dobra zabawa i wspólnie spędzony czas, który zostanie uwieczniony na zdjęciach! Fotograf zapewni Wam profesjonalną obsługę w studiu fotograficznym, w którym przez chwilę poczujecie się jak gwiazdy okładek najlepszych magazynów! To wspaniała przygoda, którą przeżyjecie razem! A po powrocie do domu wspomnicie wszystkie szczegóły, oglądając album ze zdjęciami!

Co obejmuje prezent?

Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 2 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?

Obdarowani otrzymają 20 obrobionych graficznie zdjęć, z których wybiorą 7 do wydruku w formacie 13 x 18. Wszystkie 20 zdjęć zostanie przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD w terminie do 2 tygodni od wykonania sesji.

Jak należy przygotować się do sesji?

Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać.Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Rodzinna sesja fotograficzna sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na urodziny, prezent dla dziadków

Nie masz pomysłu na prezent dla rodziców? Szukasz prezentu dla brata? A może zbliżają się urodziny Twojej siostry? Rodzinna sesja fotograficzna to idealny pomysł na prezent dla najbliższych! Podaruj im niebanalny podarunek w postaci sesji fotograficznej, na której zaopiekuje się nimi profesjonalista. Niech Twoja rodzina zatrzyma czas na fotografiach!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 7 zdjęć na papierze fotograficznym oraz 20 ujęć obrobionych graficznie. W studiu do dyspozycji klienta znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji. Wykonawca zapewnia pomoc w stylizacji i makijażu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.