Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga

0.0 0 Opinie

Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pragniecie zobaczyć rzeczy niecodzienne dla miejskiego krajobrazu? A może nawet poczuć swoistą egzotykę? Przygoda w Śląskim ZOO z pewnością da Wam takie możliwości! Położony w samym sercu aglomeracji śląskiej ogród zoologiczny pozwoli Wam zobaczyć zwierzęta, które możemy na co dzień oglądać jedynie na ekranach telewizorów. Niezwykli przedstawiciele świata fauny zaimponują i wzruszą. Ich majestat i zabawne zwyczaje pomogą Wam lepiej poznać świat natury. Piękno przyrody Was zauroczy...

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje bilet wstępu do Ślaskiego ZOO dla dwóch osób. Zwiedzanie trwa ok. 3 godzin, jednak możecie w nim spędzić czas od godziny otwarcia aż do zamknięcia! ZOO czynne jest przez cały rok, również w święta, od godziny 9.00.

Jakie zwierzęta można zobaczyć w Śląskim ZOO:

Trudno wymienić wszystkie okazy jakie można zobaczyć w Śląskim ZOO, gdyż w sumie jest ich ponad 3 tysiące! Do największych ulubieńców gości ZOO należą z pewnością żyrafy, słonie oraz różne gatunki małp. Szczególnie zaskoczy Was jednak spacer po kotlinie dinozaurów...

Gdzie położone jest Śląskie ZOO:

Śląski Ogród Zoologiczny położony jest na terenie Parku Śląskiego. Nazywany potocznie "płucami" regionu park, leży na granicy Chorzowa i Katowic, jest doskonałym miejscem do odpoczynku. ZOO należy do jego największych atrakcji. Nieopodal ogrodu można zobaczyć także legendarny Stadion Śląski, na którym wspaniałe sukcesy odnosili polscy piłkarze czy żużlowcy.

Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga to niezwykła propozycja, która będzie świetnym prezentem na Mikołajki lub urodziny jednego z twoich przyjaciół. Piękne zwierzęta będące prawdziwymi cudami natury sprawią, że obdarowani spędzą niesamowity dzień! To oryginalny podarunek na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rezerwacja nie jest wymagana. Voucher nie wymaga wymiany na bilety w kasie. Realizacja możliwa codziennie od godziny 9.00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Śląski Ogród Zoologiczny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Patrycja Żuralska

Wszystko było jak najbardziej w porządku, nie mam się do czego przyczepić, nawet w kolejce nie musieliśmy stać.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.