Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga

0.0 0 Opinie

Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pragniecie zobaczyć rzeczy niecodzienne dla miejskiego krajobrazu? A może nawet poczuć swoistą egzotykę? Przygoda w Śląskim ZOO z pewnością da Wam takie możliwości! Położony w samym sercu aglomeracji śląskiej ogród zoologiczny pozwoli Wam zobaczyć zwierzęta, które możemy na co dzień oglądać jedynie na ekranach telewizorów. Niezwykli przedstawiciele świata fauny zaimponują i wzruszą. Ich majestat i zabawne zwyczaje pomogą Wam lepiej poznać świat natury. Piękno przyrody Was zauroczy...

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje bilet wstępu do Ślaskiego ZOO dla dwóch osób. Zwiedzanie trwa ok. 3 godzin, jednak możecie w nim spędzić czas od godziny otwarcia aż do zamknięcia! ZOO czynne jest przez cały rok, również w święta, od godziny 9.00.

Jakie zwierzęta można zobaczyć w Śląskim ZOO:

Trudno wymienić wszystkie okazy jakie można zobaczyć w Śląskim ZOO, gdyż w sumie jest ich ponad 3 tysiące! Do największych ulubieńców gości ZOO należą z pewnością żyrafy, słonie oraz różne gatunki małp. Szczególnie zaskoczy Was jednak spacer po kotlinie dinozaurów...

Gdzie położone jest Śląskie ZOO:

Śląski Ogród Zoologiczny położony jest na terenie Parku Śląskiego. Nazywany potocznie "płucami" regionu park, leży na granicy Chorzowa i Katowic, jest doskonałym miejscem do odpoczynku. ZOO należy do jego największych atrakcji. Nieopodal ogrodu można zobaczyć także legendarny Stadion Śląski, na którym wspaniałe sukcesy odnosili polscy piłkarze czy żużlowcy.

Przygoda w Śląskim ZOO dla Dwojga to niezwykła propozycja, która będzie świetnym prezentem na Mikołajki lub urodziny jednego z twoich przyjaciół. Piękne zwierzęta będące prawdziwymi cudami natury sprawią, że obdarowani spędzą niesamowity dzień! To oryginalny podarunek na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rezerwacja nie jest wymagana. Voucher nie wymaga wymiany na bilety w kasie. Realizacja możliwa codziennie od godziny 9.00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Śląski Ogród Zoologiczny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Patrycja Żuralska

Wszystko było jak najbardziej w porządku, nie mam się do czego przyczepić, nawet w kolejce nie musieliśmy stać.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.