Przygoda na Strzelnicy w Adventure Park | Trójmiasto

0.0 3 Opinie

Przygoda na Strzelnicy w Adventure Park | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Spróbuj swoich sił w strzelectwie! Strzelanie na strzelnicy pneumatycznej to przygoda, która z pewnością każdemu dostarczy niezapomnianych emocji. Bierz wiatrówkę pneumatyczną i wypróbuj swoje umiejętności na ośmiu profesjonalnych stanowiskach, umożliwiających strzelanie w pozycji leżącej oraz stojącej. Strzelanie to nie tylko emocjonujące przeżycie, ale również szansa rozwinięcia koncentracji, skupienia i precyzji. Sprawdź czy poradzisz sobie z prawdziwą bronią i naucz się podstaw, dzięki którym poczujesz się jak bohater filmów akcji!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Strzelanie z wiatrówki pneumatycznej z 8 różnych stanowisk,
  • 100 sztuk śrutu

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Jeżeli chcesz obdarować osobę, która lubi mocne wrażenia i podwyższony poziom adrenaliny, z pewnością Przygoda na Strzelnicy pneumatycznej wywoła dużo radości. Podaruj możliwość strzelania z wiatrówki dla chłopaka, przyjaciela, brata – dla każdego faceta! Ten prezent sprawdzi się doskonale w wielu okazjach – na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka czy na osiemnastkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje 100 strzałów z wiatrówki pneumatycznej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Karol Karol

Jak najbadziej polecam ! super przygoda na strzelnicy , przejazd quadem dostarcza bardzo dużo adrenaliny ! Obsługa przemiła ! 10/10

Patryk

Wszystko spoko !

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.