Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań


Kobylnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

74,00 zł

74,00 zł

O prezencie

Zapnijcie uprzęże, załóżcie kaski i przygotujcie się na niesamowitą zabawę w parku linowym! Macie już potrzebny sprzęt? Teraz doświadczony instruktor pokaże Wam jak prawidłowo z niego korzystać i możecie zaczynać przygodę. Przekonajcie się, czy trasa Lhotse lub Everest stanowią dla Was wyzwanie. Kołyszące się liny, platformy znajdujące się kilka metrów na ziemią oraz przejścia wymagające kociej zwinności to jedynie fragment tego, co was czeka. Przekonajcie się, kto przejdzie szlak w krótszym czasie lub bawcie się na całego nie zwracając uwagi na zegarek! Sprawdźcie ile radości i satysfakcji dostarczy Wam pokonanie jednej z tras. Na co czekacie? Ruszajcie po dobrą zabawę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie teoretyczne oraz przejście trasy Lhotse lub Everest dla każdej z osób. Osoby obdarowane mogą wybrać trasę już na miejscu realizacji. Realizacja trwa około 1 godziny w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość rąk to 180 cm.

Jak wyglądają tory?
Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.

Przygoda na Linach dla Dwojga sprawdzi się jako:

podarunek dla pary, prezent na Mikołajki, prezent dla ukochanego

Nie masz pomysłu na prezent dla małżeństwa lub pary?? Potrzebny Ci jest fajny prezent na rocznicę? Z chęcią Ci pomożemy! Otwórz nasz katalog marzeń, przekonaj się jakie super prezenty dla par mamy w naszej ofercie. Przygoda na Linach dla Dwojga to niebanalny podarunek dla każdego, kto lubi świetną zabawę na świeżym powietrzu. Idź z duchem czasu, podaruj swoim bliskim voucher na prezent i ciesz się ich radością.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa około 1 godziny w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

2 osoby.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejście trasy Lhotse lub Everest dla każdej z obdarowanych osób. Osoby obdarowane mogą wybrać trasę już na miejscu realizacji. Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Ania

Strona ok, zakupy okej, miła i szybka obsługa na czacie i przez mail.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.