Przygoda na Linach dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Przygoda na Linach dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Łódź (okolice), Warszawa, Poznań, Trójmiasto
2 os.

89,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
89,99 zł
Macie dużo energii i potrzebujecie nowych wyzwań? Przygoda na Linach to przeżycie, które powstało z myślą o Was. Drabinki, mostki i uprzęże to obietnica zabawy pośród drzew. Myślicie, że parki linowe to zabawa dla dzieci? Przekonajcie się na własnej skórze, jak wymagające potrafią być przeszkody! Wystarczy jednak odrobina samozaparcia, aby cieszyć się niezapomnianymi emocjami, dobrą zabawą i satysfakcją z pokonania trasy. Przebądźcie ekscytującą trasę i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem na łonie natury. Sprzęt, doświadczony instruktor oraz park czekają na Was. Jesteście gotowi na pokonanie trasy wśród drzew?

Prezent obejmuje:

  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Opiekę Instruktora,
  • Jednoazowe przejście trasy dla dwóch osób.

Pomysł na prezent chowa się tuż za rogiem! Wystarczy, że otworzysz nasz katalog marzeń i zobaczysz, jakie super prezenty mamy w naszej ofercie. Potrzebny Ci jest prezent dla pary? A może upominek na Walentynki? Przygoda na Linach dla Dwojga z pewnością zda egzamin. To niecodzienny prezent dla niej i dla niego - dla zakochanych, którzy nie boją się wyzwań i lubią dobrą zabawę!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 5
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź (okolice), Warszawa, Poznań, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników prezentu Przygoda na Linach dla Dwojga to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.