(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


3+ miast (Łódź, Szczecin, Olsztyn i inne...)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Macie dużo energii i potrzebujecie nowych wyzwań? Przygoda na Linach to przeżycie, które powstało z myślą o Was. Drabinki, mostki i uprzęże to obietnica zabawy pośród drzew. Myślicie, że parki linowe to zabawa dla dzieci? Przekonajcie się na własnej skórze, jak wymagające potrafią być przeszkody! Wystarczy jednak odrobina samozaparcia, aby cieszyć się niezapomnianymi emocjami, dobrą zabawą i satysfakcją z pokonania trasy. Przebądźcie ekscytującą trasę i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem na łonie natury. Sprzęt, doświadczony instruktor oraz park czekają na Was. Jesteście gotowi na pokonanie trasy wśród drzew?

Prezent obejmuje:

  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Opiekę Instruktora,
  • Jednoazowe przejście trasy dla dwóch osób.

Pomysł na prezent chowa się tuż za rogiem! Wystarczy, że otworzysz nasz katalog marzeń i zobaczysz, jakie super prezenty mamy w naszej ofercie. Potrzebny Ci jest prezent dla pary? A może upominek na Walentynki? Przygoda na Linach dla Dwojga z pewnością zda egzamin. To niecodzienny prezent dla niej i dla niego - dla zakochanych, którzy nie boją się wyzwań i lubią dobrą zabawę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

3+ miast (Łódź, Szczecin, Olsztyn i inne...)

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestników prezentu Przygoda na Linach dla Dwojga to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje