Poznaj Strzelanie | Wałbrzych | Jelenia Góra

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie | Wałbrzych | Jelenia Góra


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Filmy z serii “Snajper” przyprawiają Cię o dreszcze, a dźwięk strzału nie odstrasza, a wręcz ekscytuje? W takim razie wyjście na strzelnicę to dla Ciebie prawdziwy… strzał w dziesiątkę! To przeżycie, które pozwoli Ci poczuć się jak James Bond w akcji. Chwyć za broń, namierz cel i postaraj się nie spudłować. Pamiętaj, że czas ucieka, a Ty masz misję do wykonania. Traf w sam środek tarczy i ciesz się zwycięstwem. Sprawdź swoje umiejętności strzeleckie i pochwal się osiągniętymi wynikami.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 50 strzałów kal.5,6 mm po 25 strzałów z pistoletu oraz pistolet MP 5 dla osoby obdarowanej.

Czy zapewniony jest sprzęt ochronny oraz szkolenie?
Oczywiście! W skład prezentu wchodzą również tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 1 godzina.

Czy wiesz, że…
Zawody w strzelaniu do tarczy cieszą się ogromną popularnością. Odbyły się one już na pierwszych nowożytnych igrzyskach olimpijskich, które miały miejsce w Atenach w 2896 roku.

Poznaj Strzelanie | Wałbrzych | Jelenia Góra sprawdzi się jako:
prezent dla taty, upominek dla brata, podarunek dla mężczyzny

Chcesz podarować prezent na Dzień Ojca, który idealnie trafi w jego gust? Szukasz prezentu dla mężczyzny, który jest wyjątkowy? Wyjście na strzelnicę to pomysł na prezent, który doceni każdy obdarowany. Podaruj upominek dla brata, za który będzie Ci ogromnie wdzięczny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 50 strzałów z kal. 5,6 mm - po 25 strzełów z pistoletu oraz pistoletu mp5. Wykonawca zapewnia tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magnum 44

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.