Poznaj Strzelanie Poziom “Ranger” | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie Poziom “Ranger” | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Byłeś kilka razy na strzelnicy i chciałbyś wejść na wyższy poziom? Spotkaj się z przygodą, korzystając z niezwykłego przeżycia, jakim jest Poznaj Strzelanie Poziom “Ranger”. Niezwykła zabawa i wielkie emocje gwarantowane, a to wszystko przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa. Poznasz różne rodzaje broni i przekonasz się, czy uda Ci się za każdym razem trafić “w dziesiątkę”. Oryginalne przeżycie świetnie sprawdza się jako sposób na relaks po ciężkim dniu i aktywny odpoczynek. Poznaj strzelanie na profesjonalnej strzelnicy i po prostu… baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Podczas zabawy na strzelnicy oddasz strzały z następujących broni: GLOCK - 10 strzałów, STRIKE ONE SPEED - 10 strzałów, REWOLWER [,357 MAGNUM] - 5 strzałów, UZI - 10 strzałów, AK-47 - 10 strzałów, GALIL - 10 strzałów, SHOTGUN AUTO - 5 strzałów. Dodatkowo masz zapewnioną opiekę instruktora, tor, tarcze i wszystkie niezbędne akcesoria ochronne.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika przeżycia to 15 lat. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na strzelnicy wyłącznie z prawnym opiekunem.

Strzelanie Poziom “Ranger” | Błonie sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla singla

Szukasz dla swojego ukochanego emocjonującego przeżycia? Chciałabyś sprawić mu niezwykłą niespodziankę, która go zachwyci? Wybierz voucher na strzelnicę i Poznaj Strzelanie Poziom “Ranger”! Niezwykła przygoda z bronią w ręku to wspaniały podarunek również dla brata lub taty! Niezapomniane emocje to wspaniały prezent dla miłośników aktywnego wypoczynku, gwarantujący niecodzienne wrażenia. Zamiast rzeczy, podaruj emocje na strzelnicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: GLOCK - 10 strzałów, STRIKE ONE SPEED - 10 strzałów, REWOLWER [,357 MAGNUM] - 5 strzałów, UZI - 10 strzałów, AK-47 - 10 strzałów, GALIL - 10 strzałów, SHOTGUN AUTO - 5 strzałów; opiekę instruktora, tarcze, tor, okulary ochronne, słuchawki ochronne. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką prawnego opiekuna. Na strzelnicy należy okazać ważny dokument tożsamości.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica Shockfire

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Wojciech B.

Strzelnica na wysokim poziomie. Instruktor z kilkunastoletnim doświadczeniem w operowaniu bronią. Bardzo ciekawie opowiadał i profesjonalnie tłumaczył co i jak. Jestem bardzo zadwolony.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.