JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie | Poznań


Poznań
1 os.

189,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189,99 zł

Od dawna pasjonuje cię podwodny świat? Chcesz zgłębić jego tajniki, zobaczyć jak wygląda rzeczywistość pod taflą wody? Teraz możesz się przekonać! Wejdź na specjalnie dostosowaną pływalnię - to tutaj zacznie się Twoja przygoda. Zaczniesz od wprowadzenia teoretycznego, poprowadzonego przez zawodowego nurka. Dowiesz się, jakie funkcje pełnią poszczególne elementy wyposażenia oraz nauczysz się ich obsługi. Ponadto zostaniesz poinformowany, jak zachowywać się w większości sytuacji, jakie mogą spotkać Cię pod wodą. Teraz już możesz wskakiwać do wody! Zobacz świat z nieznanej Ci dotąd perspektywy i przekonaj się jak się odnajdziesz w zupełnie nowym środowisku. Pokonaj opór wody i płyń po nowe doświadczenia. Kto wie? Może to początek, nowej, wspaniałej pasji? To przeżycie z pewnością zapewni Ci wspaniałe wspomnienia!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, dziewczyny, męża, żony?  To idealny wybór dla każdego, kto szuka nowych wrażeń! Podaruj przeżycie, nietuzinkowy upominek, który nie tylko sprawia masę radości, lecz także zapewnia miłe i trwałe wspomnienia. Właśnie dlatego Poznaj Nurkowanie to taki pomysłowy prezent na każdą okazję! Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne atrakcje w Poznaniu, to zapewniamy, że to podwodne przeżycie zapewni ogromne emocje oraz mnóstwo uciechy. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, to zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie cudowne prezenty mamy dla Twoich bliskich.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Realizacja trwa 2,5 godziny, z czego około 45 minut spędza się na basenie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zajęcia teoretyczne, bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Min. wiek 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna. Prezent realizowany jest od września do końca czerwca, w grupach ok. 6 osobowych. Wykonawca zapewnia transport z Centrum Nurkowego, gdzie realizowana jest teoria, na basen.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1323
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Michalina

Super przygoda! Uśmiechnięci instruktorzy z ogromną wiedzą przekazaną w prosty sposób. Atmosfera, w której nikt się nie stresuje, nie jest popędzany i każdemu z osobna poświęcany jest czas. Jedynym minusem jest odległość od Poznania, ale dla takich przeżyć warto!

1
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.