(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Jarocin

0.0 0 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Jarocin


Jarocin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Marzysz, by odkryć świat podwodnych tajemnic? Chcesz zacząć uprawiać nurkowanie, ale kompletnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Spokojnie! Wystarczy, że skorzystasz z Poznaj Nurkowanie w Jarocinie i w ten sposób rozpoczniesz swoją przygodę z tym pięknym sportem. W ramach przeżycia czeka na Ciebie zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna. Do poznania fascynującej aktywności wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Przygotuj się na świetną zabawę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę nurkowania. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik po zakończonym kursie otrzymuje dyplom.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Nauka nurkowania podzielona jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Obie trwają po 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek osoby, która uczy się nurkowania to 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna.

Poznaj Nurkowanie | Jarocin to doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny na urodziny. Okazja, by nauczyć się nurkować to świetna szansa na poznanie nowego hobby i sposób, by spędzić czas w sposób niezwykły. Wystarczy zaledwie podstawową umiejętność pływania, by zacząć realizować pasję i skorzystać z wyjątkowych, wodnych atrakcji!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jarocin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

60 minut teoria + 60 minut praktyka

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się na basenie w grupach max. 6 osobowych. Minimalny wiek: 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania, by skorzystać z przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Jarota

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.