JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.

299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Oto właśnie podwodna przygoda dla dwojga! Poznajcie razem podwodny świat i rozpocznijcie swoją przygodę z nurkowaniem. Wyposażeni w niezbędny sprzęt, przygotowani praktycznie i teoretycznie będziecie w stanie zaszczepić w sobie nową pasję. Dzisiaj nauka na basenie, a za parę miesięcy egipskie rafy koralowe! Co stoi na przeszkodzie? Spełnijcie marzenia i przekonajcie się, jak bardzo zaraźliwym hobby potrafi być coś, co prowadzą prawidziwi pasjonaci. Butle na plecy, aparaty tlenowe do ust i nura pod wodę! Wodny świat czeka!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla pary? A może szukasz pomysłu na nietypowy prezent na Walentynki, rocznicę lub ślub? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! To genialny podarunek - zapewnia trwałe wspomnienia oraz całą masę radość. Jeżeli chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla dziewczyny, żony, chłopaka lub męża, to nie musisz szukać dalej! Jeżeli jednak nie szukasz sportów wodnych, to zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie super prezenty mamy w ofercie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Otrzymacie wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Realizacja trwa 2,5 godziny, z czego około 45 minut spędza się na basenie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga obejmuje: zajęcia teoretyczne, 2 bilety wstępu na pływalnię, nurkowania wprowadzające, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Min wiek: 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna. Prezent realizowany jest od września do końca czerwca, w grupach ok. 6 osobowych. Wykonawca zapewnia transport z Centrum Nurkowego, gdzie realizowana jest teoria, na basen.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2016
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Tomasz Majchrzak

"Poznaj nurkowanie" to świetny, trafiony prezent. Sam kurs, prowadzący i sprzęt - bez zarzutu. To faktycznie pierwsze kroki z nurkowaniem: zapoznanie z obsługą akwalungu i zabawa pod wodą bez żadnych ograniczeń. Instruktorzy to fachowcy, gotowi do pomocy, wszystko wyjaśniali w sposób jasny i czytelny. Jedyny minus to to, że przestrzeń basenu szybko się nudzi i już po chwili chętnie wskoczyłoby się w głębszą wodę ;-) Centrum Płetwal zdecydowanie dokłada starań, żeby zainteresować uczestników nurkowaniem!

1
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.