Poznaj Nurkowanie | Bydgoszcz

Tylko u nas
5.0 4 Opinie

Poznaj Nurkowanie | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

350,00 zł

350,00 zł

O prezencie

Świat pod wodą skrywa mnóstwo tajemnic. Jego sekrety fascynowały ludzi od zawsze! Jednak dopiero teraz posiadamy sprzęt, który pozwala na bezpieczną eksplorację głębin hobbystom. Chcesz zobaczyć na czym polega nurkowanie? Poznaj Nurkowanie to przeżycie, które powstało z myślą o Tobie! Przekonaj się na własnej skórze czy ten sport jest dla Ciebie. Najpierw przejdziesz szkolenie teoretyczne. Dowiesz się między innymi w jaki sposób komunikować się pod wodą oraz jak obsługiwać sprzęt nurkowy. Następnie czeka Cię praktyka na pływalni! Sprawdź teorię w kontrolowanych warunkach i dowiedz się, jaką wolność daje to przeżycie.

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.

Prezent na Gwiazdkę spędza Ci sen z powiek? Inspiracja jak na złość poszła w las, a nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj przeżycie. To oryginalny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę! Voucher prezentowy działa jak bilet wstępu na przygodę. To nie tylko niespodzianka i masa radości, lecz także wspaniałe wspomnienia! Potrzebny Ci jest inny podarunek? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz fajny prezent dla bliskiej osoby.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje cały niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji lekcji oraz opiekę profesjonalnego instruktora. Ograniczenia wiekowe, zgoda opiekunów poniżej 18 lat, podpisanie oświadczenia medycznego, wskazania: umiejętność pływania. Lekcja odbywa się na basenie lub zbiornikach wodnych w okolicach Bydgoszczy (za nurkowanie w kamieniołomie Piechcin obowiązuje dopłata - 30 zł).


Sprawdź na mapie


Realizacja

ALGODON

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dawid Brzykcy

Fantastyczne wrażenia i bardzo mili, pozytywni ludzie. Na pewno zobaczymy się jeszcze na kursie! :D

Anna N.

Lekcja nurkowania to świetny prezent dla kogoś kto chciałby w życiu spróbować wielu różnych rzeczy.Instruktor Pan Krzysiu bardzo kompetentny, cierpliwy i sympatyczny i punktualny.Podczas lekcji czułam się komfortowo i bezpiecznie.Wielki plus,że jeden instruktor, jeden kursant.Polecam.Miłą niespodzianką był fakt ,że po lekcji otrzymałam zdjęcia z nurkowania na emaila .Myślę,że jeśli musiałabym coś zmienić to super by było gdyby zdjęcie było robione pod wodą , a nie na powierzchni.Dla mnie nie jest to jednak istotne, ale gdy pokazywałam zdjęcia znajomym mówili,że szkoda,że nie mam takiego jak nurkuję.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.