JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Mountainboard dla Dwojga | Bielsko-Biała

Poznaj Mountainboard dla Dwojga | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
2 os.

389 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
389 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubicie spędzać czas uprawiając sport na świeżym powietrzu? Jeżeli tak, to macie okazję zarazić się miłością do oryginalnej dyscypliny, która podbija coraz więcej serc pozytywnie zakręconych osób na całym świecie. Jazda na desce do mountainboardingu jest bardzo podobna do jazdy na snowboardzie, wymaga jednak wyrobienia kilku nowych nawyków. Dlatego po krótkim wprowadzeniu teoretycznym czeka Was trening praktyczny, a następnie trzy godziny samodzielnej jazdy. Przekonajcie się, ile frajdy zapewni Wam ta rozrywka!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: 6-godzinny kurs mountainboardowy dla dwóch osób podczas którego poznacie wszystkie podstawowe aspekty jazdy na mountainboardzie. Dodatkowo zajęcia kończą warsztaty z landkitingu, czyli lądowej odmiany kitesurfingu.

Co warto ze sobą zabrać?

Konieczne jest posiadanie odpowiedniego obuwia - butów za kostkę typu adidas/skate z jak najgrubszym językiem (szczególnie ważne przy rozmiarach poniżej 40 EU). Ewentualnie buty trekkingowe lub zwykłe adidasy z twardszą podeszwą. Ubranie niekrępujące ruchów, krótkie lub długie spodnie. Kobiety - koszulki z ramiączkami. W przypadku deszczowej aury, zalecamy zabranie rezerwowej pary butów do przebrania.

Poznaj Mountainboard dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent na rocznicę, upominek dla nowożeńców, prezent dla pary przyjaciół.

Poznaj Mountainboard dla Dwojga to pomysłowy prezent dla pary poszukującej wspólnej pasji. Ten sport – tak samo jak snowboard – pokochają zarówno faceci, jak i kobiety. Dlatego, jeżeli wiesz, że Twoi znajomi marzą o aktywnym spędzaniu czasu we dwoje, to koniecznie spraw im ten niezwykły prezent – zobaczysz, że będą zachwyceni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 3 godziny jazdy samodzielnej, sprzęt mountainboardowy wraz z kompletem ochraniaczy, 30-minutowe warsztaty wprowadzające do dyscypliny landkitu / snowkitu - lądowej odmiany kitesurfingu. Jest też możliwość testowania sprzętu szkółki firm MBS oraz Trampa. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach 3-4 osób.



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.