Poznaj Mountainboard dla Dwojga | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Poznaj Mountainboard dla Dwojga | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie spędzać czas uprawiając sport na świeżym powietrzu? Jeżeli tak, to macie okazję zarazić się miłością do oryginalnej dyscypliny, która podbija coraz więcej serc pozytywnie zakręconych osób na całym świecie. Jazda na desce do mountainboardingu jest bardzo podobna do jazdy na snowboardzie, wymaga jednak wyrobienia kilku nowych nawyków. Dlatego po krótkim wprowadzeniu teoretycznym czeka Was trening praktyczny, a następnie trzy godziny samodzielnej jazdy. Przekonajcie się, ile frajdy zapewni Wam ta rozrywka!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: 6-godzinny kurs mountainboardowy dla dwóch osób podczas którego poznacie wszystkie podstawowe aspekty jazdy na mountainboardzie. Dodatkowo zajęcia kończą warsztaty z landkitingu, czyli lądowej odmiany kitesurfingu.

Co warto ze sobą zabrać?

Konieczne jest posiadanie odpowiedniego obuwia - butów za kostkę typu adidas/skate z jak najgrubszym językiem (szczególnie ważne przy rozmiarach poniżej 40 EU). Ewentualnie buty trekkingowe lub zwykłe adidasy z twardszą podeszwą. Ubranie niekrępujące ruchów, krótkie lub długie spodnie. Kobiety - koszulki z ramiączkami. W przypadku deszczowej aury, zalecamy zabranie rezerwowej pary butów do przebrania.

Poznaj Mountainboard dla Dwojga | Bielsko-Biała to pomysłowy prezent dla pary poszukującej wspólnej pasji. Ten sport – tak samo jak snowboard – pokochają zarówno faceci, jak i kobiety. Dlatego, jeżeli wiesz, że Twoi znajomi marzą o aktywnym spędzaniu czasu we dwoje, to koniecznie spraw im ten niezwykły prezent – zobaczysz, że będą zachwyceni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 3 godziny jazdy samodzielnej, sprzęt mountainboardowy wraz z kompletem ochraniaczy, 30-minutowe warsztaty wprowadzające do dyscypliny landkitu / snowkitu - lądowej odmiany kitesurfingu. Jest też możliwość testowania sprzętu szkółki firm MBS oraz Trampa. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach 3-4 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wild Boards Szkoła Mountainboardu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.