(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualna Lekcja Jazdy na Rolkach | Częstochowa

0.0 0 Opinii

Indywidualna Lekcja Jazdy na Rolkach | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Lubisz jazdę na rolkach, ale nie potrafisz hamować, a podczas skręcania boisz się o własne życie? A może pierwszy raz z rolkami dopiero przed Tobą? Pora na warsztaty, które zarażą Cię pasją do tej niezwykle korzystnej dla zdrowia aktywności. Dzięki nauce jazdy na rolkach poznasz podstawowe zasady lub rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności. Poczuj się pewnie, stabilnie i bezpiecznie, by móc w pełni cieszyć się jazdą!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualne warsztaty jazdy na rolkach dla jednej osoby.

Czy na miejscu można wypożyczyć rolki?
Osoba obdarowana powinna mieć własne rolki. Istnieje jednak możliwość wypożyczenia ich na miejscu za dodatkową opłatą oraz po wcześniejszym ustaleniu dostępności odpowiedniego rozmiaru.

Czy wiesz, że…
Rolki to nie tylko świetna zabawa, ale również recepta na doskonałą sylwetkę. Podczas jednej godziny jazdy na rolkach możemy spalić nawet 800 kcal!

Nauka jazdy na rolkach sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent dla nastolatka, prezent dla żony

Szukasz prezentu dla nastolatka, który lubi aktywnie spędzać czas? Wybierz warsztaty jazdy na rolkach, która dostarczy nie tylko wiele frajdy, ale również nauczy nowych umiejętności. Ten oryginalny voucher to doskonały wybór na prezent z okazji Dnia Dziecka, jak i podarunek dla żony. Aktywność fizyczna jest ważna w każdym wieku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika 6 lat. Osoba obdarowana powinna mieć swoje rolki. Istnieje możliwość wypożyczenia rolek za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu dostępności odpowiedniego rozmiaru. Istnieje możliwość wyboru zajęć w plenerze lub na wrotkarni (biletna wrotkarnię dodatkowo płatny: normalny 15 zł ulgowy 10 zł.). Zajęcia odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CF Michał Rakowski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje