Poznaj Mountainboard | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Poznaj Mountainboard | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Poszukujesz nowych możliwości do aktywnego spędzenia czasu? Mountainboard to sport, który powstał z inspiracji snowboardingiem. Zasady są podobne co przy jeździe na snowboardzie, z tą jedynie różnicą, że na desce do mountainboardingu można jeździć po zakończeniu sezonu sportów zimowych. Całodzienny kurs pozwoli Ci zapoznać się z tą oryginalną dyscypliną. Najpierw poznasz teoretyczne podstawy jazdy na desce i przejdziesz trening praktyczny, a następnie będziesz mieć możliwość samodzielnej jazdy przez trzy godziny. Zdobądź nową pasję i ciesz się życiem jeszcze bardziej!

Co obejmuje prezent?

Całodniowy kurs mountainboardowy, podczas którego poznasz wszystkie podstawowe aspekty jazdy na mountainboardzie. Dodatkowo zajęcia kończą warsztaty z landkitingu, czyli lądowej odmiany kitesurfingu.

Mountainboard - co to takiego ?

To letnia alternatywa dla sportów takich jak snowboard, surfing itp. Pozwala uniezależnić się od warunków wymaganych do uprawiania innych sportów takich jak śnieg czy zbiornik wodny. Uprawiany jest na specjalnych torach, wysokich trawiastych stokach lub nie używanych w lecie nartostrad.

Co warto ze sobą zabrać?

Konieczne jest posiadanie odpowiedniego obuwia - butów za kostkę typu adidas/skate z jak najgrubszym językiem (szczególnie ważne przy rozmiarach poniżej 40 eu). Ewentualnie buty trekkingowe lub zwykłe adidasy z twardszą podeszwą. Ubranie niekrępujące ruchów, krótkie lub długie spodnie. Kobiety - koszulki z ramiączkami. W przypadku deszczowej aury, zalecamy zabranie rezerwowej pary butów do przebrania.

Poznaj Mountainboard | Bielsko-Biała to wymarzony prezent dla każdego wielbiciela jazdy na snowboardzie, ponieważ daje mu możliwość przedłużenia sezonu zimowego, uniezależniając się od śniegu. Dlatego jeżeli wiesz, że bliska Ci osoba lubi uprawiać sport, to ten podarunek może się okazać najfajniejszym upominkiem jaki kiedykolwiek dostała. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj wyjątkowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 3 godziny jazdy samodzielnej, sprzęt mountainboardowy wraz z kompletem ochraniaczy, 30-minutowe warsztaty wprowadzające do dyscypliny landkitu / snowkitu - lądowej odmiany kitesurfingu. Jest też możliwość testowania sprzętu szkółki firm MBS oraz Trampa.  Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach 3-4 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wild Boards Szkoła Mountainboardu

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.