Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Poznaj Fotografię | Katowice

(0)
Lokalizacja
Katowice
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Lubisz robić zdjęcia? Pragniesz rozwijać swoją pasję? Poznaj Fotografię to przeżycie dla Ciebie! Profesjonalny fotograf w ciekawy i przyjemny sposób przekaże Ci tajniki sztuki fotografii. Przekonaj się, jak porady eksperta wpłyną na Twój warsztat oraz sposób myślenia o fotografii. Teraz każdy dostrzeże twój talent w pełnej okazałości! Chcesz poprawić swoje umiejętności w plenerze? A może chcesz szlifować swój potencjał w profesjonalnym studiu fotograficznym? Decyzja należy do Ciebie! Tylko kilka chwil dzieli Cię od niesamowitej przygody, która może być początkiem spełniania marzeń.

 

Realizując prezent:

  • Odbędziesz kurs fotografii trwający 150 minut.

Nie masz pomysłu na prezent dla fana fotografii? Nie wiesz jaki prezent na na urodziny, rocznicę czy też walentynki lub mikołajki sprawi najwięcej radości? Poznaj Fotografię to doskonały wybór! To niesamowite przeżycie z pewnością sprawi ogromną radość obdarowanej osobie - niezależnie od tego, czy będzie to prezent na Dzień Ojca, Dzień Matki czy też Dzień Dziecka. Życie to przygoda, dlatego podaruj przeżycie i zapewnij najlepszy upominek - trwałe, przyjemne wspomnienia.

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio lub plenerze. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu, lub aparatu szkoły.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Soleil

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje