Poznaj Fotografię | Poznań

5.0 6 Opinii

Poznaj Fotografię | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Jeśli interesuje Cię fotografia, zainteresuje Cię także ten kurs. Profesjonalny fotograf nauczy Cię jak wydobyć z każdego kadru to, co najciekawsze. Zaskocz znajomych jakością swoich zdjęć. Idealny prezent dla każdego pasjonata fotografii.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent Poznaj Fotografię realizowany jest w studio lub plenerze.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Wojtek

Sympatyczna atmosfera sesji fotograficznej z modelka oraz możliwość używania profesjonalnego oświetlenia podczas robienia zdjęć dały mi wiele frajdy.

Norbert

Kurs godny polecenia. Uzyskałem nie tylko wiedzę z zakresu, lecz również odpowiedzi ma nurtujące mnie pytanie. Praca na spotkaniu nie polegała wyłącznie na oglądaniu i zajmowaniu się przykładowymi fotografiami, wzięliśmy pod lupę również moje wypociny, co sobie bardzo cenię. Cieszę się, że tematyka była elastyczna i dopasowana do moich potrzeb. Pan Aleksander zaoferował swoją pomoc nawet po kursie, dzięki czemu mogłem skonsultować z nim sprawę kupna obiektywu czy wątpliwości odnośnie zdjęć nocnych. Jednym słowem - warto!

Norbert

Super prezent

Patryk

Wszystko w jak najlepszym porządku ;) Polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.