Poznaj Fotografię | Poznań

5.0 5 Opinie

Poznaj Fotografię | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Jeśli interesuje Cię fotografia, zainteresuje Cię także ten kurs. Profesjonalny fotograf nauczy Cię jak wydobyć z każdego kadru to, co najciekawsze. Zaskocz znajomych jakością swoich zdjęć. Idealny prezent dla każdego pasjonata fotografii.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent Poznaj Fotografię realizowany jest w studio lub plenerze.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Norbert

Kurs godny polecenia. Uzyskałem nie tylko wiedzę z zakresu, lecz również odpowiedzi ma nurtujące mnie pytanie. Praca na spotkaniu nie polegała wyłącznie na oglądaniu i zajmowaniu się przykładowymi fotografiami, wzięliśmy pod lupę również moje wypociny, co sobie bardzo cenię. Cieszę się, że tematyka była elastyczna i dopasowana do moich potrzeb. Pan Aleksander zaoferował swoją pomoc nawet po kursie, dzięki czemu mogłem skonsultować z nim sprawę kupna obiektywu czy wątpliwości odnośnie zdjęć nocnych. Jednym słowem - warto!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.