Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz zacząć uprawiać sporty zimowe, ale nie wiesz od czego zacząć? A może pragniesz rozwinąć już posiadane umiejętności albo przerzucić się z nart na Snowboard? W takim wypadku ucieszy Cię informacja o tym, że już nie musisz czekać na to, aż spadnie śnieg. Teraz możesz poszaleć na nartach lub snowboardzie zarówno w zimie, jak i w lecie. Zdobądź cenne doświadczenie, aby czerpać jeszcze więcej radości z życia!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wejście na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto  to ciekawy prezent dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi. Ogromnym atutem jest to, że podarunek można zrealizować niezależnie od pory roku i pogody, ponieważ sztuczny kryty stok czynny jest nawet w lecie. Jest to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ może rozbudzić w nim nową cenną pasję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje wejście na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkiMondo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.