Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz zacząć uprawiać sporty zimowe, ale nie wiesz od czego zacząć? A może pragniesz rozwinąć już posiadane umiejętności albo przerzucić się z nart na Snowboard? W takim wypadku ucieszy Cię informacja o tym, że już nie musisz czekać na to, aż spadnie śnieg. Teraz możesz poszaleć na nartach lub snowboardzie zarówno w zimie, jak i w lecie. Zdobądź cenne doświadczenie, aby czerpać jeszcze więcej radości z życia!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wejście na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku | Trójmiasto  to ciekawy prezent dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi. Ogromnym atutem jest to, że podarunek można zrealizować niezależnie od pory roku i pogody, ponieważ sztuczny kryty stok czynny jest nawet w lecie. Jest to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ może rozbudzić w nim nową cenną pasję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje wejście na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkiMondo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.