Poszalej na Sztucznym Stoku Plus dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus dla Dwojga | Trójmiasto


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zgodzicie się, że aby w pełni cieszyć się życiem, należy aktywnie z niego korzystać przez cały rok? Jednak żeby to było możliwe, niezbędne jest zdobycie pewnych umiejętności. Wybierzcie się na Kurs Snowboardu na Sztucznym Stoku dla Dwojga choćby i w lecie. Wyuczone zdolności jazdy, będziecie mogli wykorzystać podczas zimowych urlopów lub w weekendy na prawdziwym stoku. Być może jazda na snowboardzie stanie się Waszą nową życiową pasją? Przekonajcie się o tym w trakcie kursu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski dla 2 osób oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus dla Dwojga | Trójmiasto już nie musi być przeznaczony wyłącznie na prezent świąteczny. Dzięki nowemu sztucznemu stokowi, który znajduje się pod zadaszeniem, możesz wręczyć taki podarunek zawsze – a obdarowane osoby zrealizują go nawet w lecie. Warto poważnie rozważyć ten prezent dla pary, ponieważ może zarazić Twoich bliskich nową ciekawą pasją.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia, po godzinie każda.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski dla 2 osób oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkiMondo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.