Poszalej na Sztucznym Stoku dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poszalej na Sztucznym Stoku dla Dwojga | Trójmiasto


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcecie znaleźć nową wspólną pasję, której realizowanie zapewni Wam wiele radości? Sporty zimowe są świetnym wyborem, ponieważ umożliwiają aktywny wypoczynek podczas zimowych urlopów lub ferii. Dzięki Poszalej na Sztucznym Stoku dla Dwojga będziecie mogli postawić pierwsze kroki na drodze swojej sportowej przygody, niezależnie od pory roku. Zdobądźcie nowe umiejętności, które z pasją wykorzystacie w sezonie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wejście dla dwóch osób na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę, buty, skarpety, kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku dla Dwojga | Trójmiasto  to oryginalny prezent, który wszystkie młode i aktywne osoby docenią szczególnie mocno. Zdobywanie nowych umiejętności i ich rozwijanie to niezbędny warunek do tego, aby czerpać z życia jak najwięcej, dlatego podarunek, który to umożliwia jest tym bardziej wartościowy. Wybierając ten prezent dla pary z pewnością sprawisz uśmiech na ich twarzach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje wejście na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę, buty, skarpety, kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkiMondo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jaga

Osoba prowadząca z bardzo miła z wyjątkowo cierpliwym podejściem. Kameralna atmosfera sprzyja poznaniu zasad snowboardu bez poczucia zażenowania czy stresu.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.