JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Podwójna Przygoda na Linach | Poznań

Podwójna Przygoda na Linach | Poznań


Kobylnica
1 os.

59 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
59 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Masz wrażenie, że otaczają Cię miejskie drapieżniki? Chcesz oderwać się na kilka godzin od monotonnej rzeczywistości i przeżyć ekstremalną przygodę? Co powiesz na Przygodę w Parku Linowym? I to podwójną! Wyrwij się z betonowej dżungli, złap linę i poleć na wysokość od 5 do 12 metrów nad ziemią. Poczuj się jak niepokonany Tarzan, a może naładowany pozytywnymi emocjami po wyjściu z linowego parku znajdziesz swoją Jane? Podwójna Przygoda to zabawa tylko dla groźnych drapieżców, przetestuj swoją energię, wytrzymałość i pewność siebie. Popracuj na wysokościach nad siłą swoich mięśni i koordynacją ruchową. Sprawdź jak poradzisz sobie w świecie dzikiej zabawy. System przeszkód zawieszonych między drzewami jest prawdziwym wyzwaniem. Podejmiesz je?

Prezent obejmuje:

  • Dwugodzinną zabawę w parku linowym,
  • po jednym przejściu trasami Lothse i Everest lub dwa przejścia jedną z nich,
  • niezbędny sprzęt,
  • opiekę instruktora.

Zbliża się wyjątkowa okazja i chcesz zaskoczyć czymś bliską Ci osobę? Brakuje Ci jednak pomysłu na oryginalny prezent? Podwójna przygoda na Linach to niebanalny upominek dla niego lub dla niej, słowem dla każdego, kto lubi spędzać czas aktywnie. Podaruj przeżycie, które uszczęśliwi obdarowaną osobę i zmieni się w niezapomniane wspomnienie, towarzyszące jej przez wiele dni. Zobacz jakie inne nietypowe prezenty wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Przejrzyj nasz katalog marzeń i wybierz to, które stanie się tym spełnionym.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.