Podwójna Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinie

Podwójna Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań


Kobylnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,00 zł

119,00 zł

O prezencie

Przedstawiamy ostateczną pozaziemską rozgrywkę! Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa? Zmierz się ze swoją kosmiczną drugą połówką i rzuć jej wyzwanie podczas Podwójnej Przygody na Linach dla Dwojga. Przekonajcie się, które z Was wybierze trudniejszą trasę na większej wysokości i pokona ją w krótszym czasie. Swoich sił będziecie mogli spróbować na trasach Everest i Lhotse, które wznoszą się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Wykwalifikowany i doświadczony instruktor zadba o to, by Wasze gwiezdne wojny nie wymknęły się spod kontroli. Sprawdźcie swoją kondycję fizyczną, siłę mięśni i odwagę, znakomicie się przy tym bawiąc. Przekonajcie się czy Luke Skywalker i księżniczka Leia byliby z Was dumni.


Prezent obejmuje:

  • Dwa przejścia trasy dla każdej osoby obdarowanej: po jednym trasami Lothse i Everest lub dwa przejścia wybraną,
  • niezbędny sprzęt,
  • krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • opiekę instruktora.

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent dla małżeństwa lub pary, ale brakuje Ci inspiracji? Pozwól, że jako specjaliści od spełniania marzeń przedstawimy Ci nasze propozycje. Podwójna Przygoda na Linach dla Dwojga to znakomity prezent na rocznicę. Otwórz nasz katalog marzeń i przejrzyj pozostałe prezenty dla par, które proponujemy. Wizyta w parku linowym to niebanalny podarunek dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu. Największą radość przynosi obdarowywanie bliskich nam osób, podaruj im więc voucher na prezent i ciesz się ich szczęśliwymi wspomnieniami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Kryteria wstępu na Lhotse: min wiek: 7lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg, Kryteria wstępu na Everest: min wiek: 9lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.