Pakiet Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinie

Pakiet Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie w sposób przyjemny i niewymagający dużego wysiłku? Pakiet Wejść do Świata Saun jest dla Ciebie możliwością do tego, aby oczyścić swoje ciało z toksyn, zahartować się fizycznie i odżywić niezbędnymi minerałami. Takie korzyści zagwarantuje Ci korzystanie z groty solnej, sauny fińskiej, parowej lub sauny infrared. Do Twojej dyspozycji zostanie oddane również jacuzzi. Podczas zabiegów będziesz mieć czas na głęboki relaks. Spakuj ręcznik i wybierz się do Świata Saun!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do strefy Świata Saun, na którą składają się sauna fińska, sauna parowa, sauna infrared oraz jacuzzi i grota solna.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana ma możliwość korzystania z strefy relaksu bez limitu czasowego, standardowy czas wszystkich atrakcji to 2 godziny.

Jakie są zalety korzystania z saun, groty solnej oraz jacuzzi?
Świat Saun przeniesie Cię do krainy głębokiego relaksu i odprężenia. To wyjątkowe miejsce pozwoli na pozbycie się stresu, napięcia i zmęczenia, dając uczucie błogiego odpoczynku. Nie tylko cudownie odświeży skórę, ale również leczniczo wpłynie na cały organizm.

Pakiet Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice) to praktyczny prezent dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie fizyczne i duchowe. Odpoczynek jaki gwarantuje korzystanie z zabiegów, które gwarantuje podarunek pozytywnie wpłynie na każdą zapracowaną osobę. Natomiast ich zdrowotne właściwości poprawią ogólne samopoczucie. Taki oryginalny prezent ucieszy wszystkich zwolenników zdrowego trybu życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do strefy Świat Saun dla jednej osoby. Prosimy o zabranie własnego ręcznika.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mavi Area Squash & Fitness

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.