Pakiet 10 Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinii

Pakiet 10 Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie w sposób przyjemny i niewymagający dużego wysiłku? Pakiet Wejść do Świata Saun jest dla Ciebie możliwością do tego, aby oczyścić swoje ciało z toksyn, zahartować się fizycznie i odżywić niezbędnymi minerałami. Takie korzyści zagwarantuje Ci korzystanie z groty solnej, sauny fińskiej, parowej lub sauny infrared. Do Twojej dyspozycji zostanie oddane również jacuzzi. Podczas zabiegów będziesz mieć czas na głęboki relaks. Spakuj ręcznik i wybierz się do Świata Saun!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do strefy Świata Saun, na którą składają się sauna fińska, sauna parowa, sauna infrared oraz jacuzzi i grota solna.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana ma możliwość korzystania z strefy relaksu bez limitu czasowego, standardowy czas wszystkich atrakcji to 2 godziny.

Jakie są zalety korzystania z saun, groty solnej oraz jacuzzi?
Świat Saun przeniesie Cię do krainy głębokiego relaksu i odprężenia. To wyjątkowe miejsce pozwoli na pozbycie się stresu, napięcia i zmęczenia, dając uczucie błogiego odpoczynku. Nie tylko cudownie odświeży skórę, ale również leczniczo wpłynie na cały organizm.

Pakiet Wejść do Świata Saun | Katowice (okolice) to praktyczny prezent dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie fizyczne i duchowe. Odpoczynek jaki gwarantuje korzystanie z zabiegów, które gwarantuje podarunek pozytywnie wpłynie na każdą zapracowaną osobę. Natomiast ich zdrowotne właściwości poprawią ogólne samopoczucie. Taki oryginalny prezent ucieszy wszystkich zwolenników zdrowego trybu życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Skarpetki oraz klapki.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do strefy Świat Saun. Prosimy o zabranie własnego ręcznika.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mavi Area Squash & Fitness

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.