JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet "Jesteś Piękna" | Bielsko-Biała

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet "Jesteś Piękna" | Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
1 os.

199 zł 259 zł -23%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz, że na każdym etapie swojego życia możesz odkrywać w sobie nowe pokłady piękna? Jednak aby było to możliwe, potrzebujesz odpowiedniej pielęgnacji ciała. Samodzielne starania o zachowanie i odkrywanie swojej urody to z reguły za mało. Dlatego powstał Pakiet „Jesteś Piękna”, którego celem jest odżywienie skóry Twojego ciała i pobudzenie w Tobie nowej energii do życia, poprzez wprowadzenie Cię w stan głębokiego relaksu w trakcie masażu. Nie jest to zwyczajny pakiet kosmetyczny, ale dwugodzinna kompleksowa usługa wpływająca odmładzająco na ciało i na ducha. Przekonaj się, jak wartościowe i przyjemne może być to doznanie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksowy zabieg na twarz, dobierany według potrzeb obdarowanej oraz 60 minutowy masaż relaksacyjny.

Jakie zabiegi składają się na Pakiet "Jesteś Piękna"?

Pakiet "Jesteś Piękna" rozpoczyna się od dobranego indywidualnie zabiegu na twarz, szyję oraz dekolt, na który składa się peeling, masaż, maska, krem. Następnie wykonany zostanie relaksacyjny masaż całego ciała.

Jakie są zalety zabiegów?

Masaż doskonale likwiduje przemęczenie i stres, odpowiednio dotlenia organizm, a także pomaga w zwalczeniu bólów mięśni, głowy i pleców. A kompleksowy zabieg na twarz przywraca skórze blask, gładkość oraz nawilżenie.

Pakiet "Jesteś Piękna" sprawdzi się jako:

prezent dla mamy, prezent dla ukochanej, podarunek na Dzień Kobiet

Pakiet „Jesteś Piękna” to wyjątkowy prezent dla kobiety, która pragnie olśniewać mężczyzn i kobiety, niezależnie od jej wieku. Powyższy podarunek gwarantuje zabieg, będący kompleksową odnową, ponieważ odżywia ciało i pobudza ducha. Przez relaksację odkrywa nowe pokłady energii niezbędnej do czerpania radości z życia. Jeżeli zbliżają się urodziny Twojej żony, to możesz mieć pewność, że trudno będzie Ci znaleźć bardziej wartościowy prezent dla niej.


Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: indywidualnie dobrany zabieg na twarz według potrzeb cery (peeling, masaż, maska, krem) oraz relaksacyjny masaż całego ciała. Wykonawca zapewnia ręcznik, jednorazową bieliznę oraz klapki.Przeciwwskazania: rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia na powierzchni skóry, przerwanie ciągłości skóry w miejscu planowania wykonywania zabiegu, stany zapalne i alergiczne, stany przedrakowe i rak skóry, choroby zakaźne - bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze, alergia na którykolwiek ze składników stosowanego kosmetyku, ciąża, czas menstruacji, wady serca, łamliwość kości, miażdżyca.  Rezerwacje należy składać z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez stronę: https://gooddayspa.versum.com/


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1083
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wioletta

Miła obsługa i fachowa porada. Wszystko to w sympatycznej atmosferze sprzyjającej zrelaksowaniu się :-). Uzyskałam ròwnież odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanego zabiegu.

Beata

Bardzo profesjonalny serwis. Miło spędzone 2 godziny zabiegu. Pełny relaks :-)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.