Popołudnie w SPA dla Niej | Nowy Sącz

0.0 0 Opinii

Popołudnie w SPA dla Niej | Nowy Sącz


Nowy Sącz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Wyobraź sobie, że jesteś w bardzo klimatycznym miejscu, nigdzie się nie spieszysz, dookoła relaksująca muzyka, przyjemne zapachy, uśmiechnięci ludzie, a Ty oddajesz się cudownym zabiegom i myślisz tylko i wyłącznie o dobrych rzeczach. Możesz spełnić to piękne wyobrażenie podczas Popołudnia w SPA dla Niej w Nowym Sączu. Wykwalifikowany personel zadba o Twój komfort w salonie. Spędzisz tam 3,5 godziny, podczas których zostanie wykonany tajski masaż na twarz, relaksujący masaż oraz peeling całego ciała i masaż stóp. Zrób sobie babskie popołudnie i pokochaj ten czas tylko dla siebie.

Co zawiera Voucher?
Popołudnie w SPA dla Niej obejmuje tajski rytuał rewitalizujący na twarz, relaksujący masaż balijski, masaż stóp oraz peeling na całe ciało.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całość potrwa około 3 godzin.

Gdzie mogę zrealizować Voucher?
W Asana SPA w Nowym Sączu.

Czy Popołudnie w SPA dla Niej to kompleksowe zabiegi na całe ciało?
Tak, specjaliści zadbają o wygląd Twojej cery poprzez masaż twarzy, masaż całego ciała zredukuje stres i bóle mięśniowe, peeling odżywi skórę, a masaż stóp wpłynie relaksująco na organizm.

Popołudnie w SPA dla Niej | Nowy Sącz to wyjątkowy prezent dla kobiety w każdym wieku. Będzie to wspaniały prezent z okazji urodzin, Dnia Matki czy Dnia Kobiet. Podaruj Jej idealne wyciszenie, pełen relaks i czas tylko dla Niej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Sącz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W ramach Popołudnia w Spa dla Niej zostanie wykonany tajski rytuał rewitalizujący na twarz, relaksujący masaż balijski, masaż stóp oraz peeling na całe ciało.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Asana SPA Nowy Sącz

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.