Niebiański Relaks na Wodzie | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

75 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie ma lepszej recepty na relaks niż leniwe popołudnie zwieńczone długą i aromatyczną kąpielą. Wystarczy zanurzyć się w ciepłej wodzie i zacząć bujać w obłokach… albo sprawdzić czym jest Niebiański Relaks na Wodzie! To niesamowity zabieg będący połączeniem odżywczych i relaksujących okładów oraz klasycznej kąpieli w niecodziennym wydaniu. Ułóż się wygodnie, i przygotuj się na jeden z dostępnych okładów. Lecznicza borowina, odżywczy muł morski, a może pobudzające algi? Wybór należy do Ciebie! Po wyborze okładu zostaniesz obłożona miękką tkaniną i odkryjesz pełnię relaksu! Przekonaj się na własnej skórze ile emocji i odprężenia może zapewnić Ci ten niesamowity zabieg w ekskluzywnym SPA 1306.

Prezent obejmuje:

  • Wybór jednego z zabiegów polegających na nałożeniu jednego okładu (do wyboru z: algi, borowina lub muł morski). Następnie osoba obdarowana zostaje obłożona miękką tkaniną zaś wanna w jakiej spoczywa uniesie się do góry.

Dobry prezent na święta spędza Ci sen z powiek? Potrzebny Ci jest oryginalny prezent dla kobiety? Karta Podarunkowa Termy Maltańskie Niebiański Relaks na Wodzie jest dokładnie tym, czego szukasz! To niesamowity upominek, który zapewnia świetne wspomnienia i masę radości. Nie idź utartymi ścieżkami, wykaż się pomysłowością i kreatywnością - podaruj voucher na prezent! Potrzebny Ci jest podarunek dla kogoś innego? A może prezent dla pracownika? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź naszą ofertę. 


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.Osoba obdarowana ma do wyboru jeden z zabiegów polegających na nałożeniu jednego okładu do wyboru z: alg, borowiny lub mułu morskiego. Następnie obdarowany zostaje obłożony miękką tkaniną.Opinie (1)

Emilia

Cudowny relaks przy spokojnej muzyce, chciałoby się taką przyjemność powtórzyć.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.