Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Tarnów

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Tarnów


Tarnów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Bezinwazyjna terapia tlenowa pozwala znakomicie wzmocnić organizm oraz odpowiednio go dotlenić. To także świetny sposób na relaks i odpoczynek. Wybierz Sesję w Komorze Hiperbarycznej w Tarnowie i odkryj, jak przyjemnie łączy się odprężenie z korzyściami zdrowotnymi. Zabieg opiera się na oddychaniu czystym tlenem, w warunkach zwiększonego ciśnienia, co pozwala tlenowi docierać do najdalszych zakamarków organizmu. Wybierz relaks i… zdrowie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję w Komorze Hiperbarycznej. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa sesja?
Sesja w Komorze Hiperbarycznej potrwa 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, ale musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej (Opiekun i osoba niepełnoletnia wchodzą do komory wspólnie, bez dodatkowych kosztów).

Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Tarnów to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w mieście i uniwersalny prezent dla bliskiej osoby na różne okazje. Voucher na hiperbarię jest ciekawym przeżyciem, umożliwiającym nie tylko zadbanie o zdrowie, ale także zapewniającym mnóstwo relaksu i czystej przyjemności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tarnów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Nie istnieją żadne ograniczenia wiekowe dla hiperbarii, jednak osoba niepełnoletnia musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej (sesja jest w tej samej cenie). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia indywidualnej maski tlenowej, w cenie 12 zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

TLENOTERAPIA OXYMEDICINA TARNÓW

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.