Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinie

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,99 zł

259,99 zł

O prezencie

Szukacie relaksującego przeżycia, które wpłynie korzystnie na Wasze zdrowie oraz samopoczucie? Uprawiacie jakiś sport albo szukacie sposobu na niesamowitą regenerację? Zapraszamy na wyjątkową i niepowtarzalną Sesję w Komorze Normobarycznej dla Dwojga! Bezinwazyjny zabieg tlenowy doskonale Was odpręży i pozwoli nabrać (i to dosłownie) tlenu w płuca! Podwyższone ciśnienie, zwiększona ilość tlenu oraz dwutlenku węgla sprawiają, że zabieg jest prozdrowotny i znakomicie wpływa na odprężenie całego ciała. Przekonajcie się i odpocznijcie w certyfikowanej komorze normobarycznej!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję w komorze normobarycznej dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa sesja?
Zabieg potrwa około 2 godziny.

Tlenoterapia jest bardzo korzystna dla zdrowia, ponieważ:
-wspomaga leczenie ran i chorób skóry,
- znacząco spowalnia starzenie się organizmu,
- wspomaga szybkie odchudzanie,
- przyspiesza metabolizm,
- znacznie poprawia wydolność fizyczną.

Czy wiesz, że…
Jest to pierwsza certyfikowana komora normobaryczna w Trójmieście! Panuje w niej unikalna atmosfera, poziom tlenu wynosi do 40%, wodoru do 0,5%, dwutlenku węgla do 1,9%, a to wszystko odbywa się w podwyższonym ciśnieniu aż do 1500 hPa.

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Emocjonujące przeżycie, które zaskoczy Was korzyściami zdrowotnymi? Prezent dla znajomych, którzy chcieliby poznać znaczenie słów regeneracja i odprężenie? Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga to odprężający pomysł na prezent w Gdańsku! Voucher na relaksujący zabieg, który niesie za sobą niesamowite korzyści zdrowotne, to wspaniały podarunek dla brata lub siostry, którzy chętnie skorzystają z możliwości komory! Podaruj bliskim niesamowitą przygodę i super prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia wodę do picia. Z komory nie powinny korzystać osoby:z chorobami uszu, z aktualnie trwającymi infekcjami układu oddechowego i zatok, chorobami zakaźnymi, w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, po przebytych operacjach płuc/innych zabiegów w obrębie klatki piersiowej, po zapaleniu nerwu wzrokowego, cierpiące na krwotoki, drgawki, z gorączką.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Normobaric Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.