Nagraj Własną Piosenkę Audio i Video | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinie

Nagraj Własną Piosenkę Audio i Video | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Śpiewać każdy może… i każdy może też nagrać piosenkę w profesjonalnym studiu nagraniowym. Wybierz Nagranie Własnej Piosenki Audio i Video w Krakowie i spełnij marzenia o świetnej zabawie i profesjonalnym nagraniu. Możesz nagrać kilka wersji wybranego utworu - rejestracja dźwięku i obrazu odbywa się z jednego ujęcia. Przeżyj muzyczną przygodę i baw się dobrze, nagrywając ulubioną piosenkę!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Nagranie Własnej Piosenki Audio i Video. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa nagranie?
Przeżycie potrwa 2 godziny.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie obejmuje nagranie kilku wersji wybranej piosenki w studiu nagraniowym. Rejestracja dźwięku i obrazu odbywa się z jednego ujęcia.

Dla kogo przeznaczona jest przeżycie?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci od 8 roku życia. Dzieci muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Kiedy będzie gotowe nagranie?
Pliki z nagraniami będą gotowe i przekazane bezpośrednio po nagraniu.

Nagraj Własną Piosenkę Audio i Video | Krakowie to okazja, by nagrać ulubioną piosenkę w profesjonalnym studiu nagraniowym. Odkryj muzyczny świat! | Kraków to wspaniały pomysł na prezent dla kobiety lub mężczyzny, którzy lubią śpiewać. Możliwość spełnienie marzenia i nagrania ulubionej piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym to świetny podarunek, pasujący na każdą okazję. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i przyjemne!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher obejmuje nagranie kilku wersji wybranej piosenki w studiu nagraniowym. Rejestracja dźwięku i obrazu odbywa się z jednego ujęcia. Przeżycie przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci od 8 roku życia. Dzieci muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Pliki z nagraniami będą gotowe i przekazane bezpośrednio po nagraniu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ProMusicLab

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.