Masaż Relaksacyjny - 30 minut | Katowice

1 2 3 4 5 (10)
Katowice
1 os.

65 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Żyjemy w coraz większym stresie i pośpiechu. Coraz trudniej znaleźć chociaż chwilę czasu na odprężenie i ucieczkę od codziennych zmartwień. Z myślą o szybkim sposobie na głębokie rozluźnienie powstał Masaż Relaksacyjny 30 minut! Wystarczy tylko pół godziny aby zapomnieć o szarej codzienności i poczuć jak z ciała ucieka całe napięcie. Teraz szybko i bez trudu osiągniesz stan harmonii ducha i ciała oraz odkryjesz w sobie ukryte pokład wigoru. Poprawa samopoczucia i przypływ pozytywnej energii gwarantowany! Relaks i chwile przyjemności są na wyciągniecie dłoni. To przeżycie z pewnością zapewni Ci świetne wspomnienia!

Realizując prezent:

  • Przeżyjesz 30 minut masażu,
  • Otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Jeżeli zauważasz u swoich bliskich objawy stresu, to reaguj natychmiast! Podaruj przeżycie i pomóż im pokonać stres i chandrę! Masaż Relaksacyjny 30 minut to świetny prezent dla szefa, pracowników, rodziców, dziadków oraz przyjaciół. Ten niebanalny upominek z pewnością sprawi im masę radości! Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na Boże Narodzenie, Mikołajki, Dzień Ojca lub też Dzień Kobiet, trafi w gust nawet najwybredniejszych! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności