Kurs Rysunku

1 2 3 4 5 (2)
Poznań
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wykonanie pięknego rysunku to nie lada wyzwanie! To zajęcie wymagające cierpliwości, skupienia, odrobiny talentu oraz dużych umiejętności. Od zawsze pasjonowała Cię sztuka? Chcesz spróbować swoich sił w twórczości plastycznej? Kurs Rysunku z pewnością Ci w tym pomoże! Jeżeli chcesz zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu rysunku klasycznego, to wykwalifikowani eksperci z pewnością o Ciebie zadbają! Zajęcia odbywają się w spokojnej, relaksującej atmosferze - tutaj odnajdzie się każdy, niezależnie do wieku. Obudź w sobie swoją kreatywną stronę. Rysowanie to Twoje hobby? Ołówek, węgiel drzewny i sepia czekają. Dzięki tym zajęciom z pewnością rozwiniesz skrzydła.

Prezent obejmuje:

  • Cztery zajęcia po trzy godziny każde,
  • Opiekę doświadczonego malarza prowadzącego zajęcia,
  • Możliwość zabrania stworzonych przez siebie prac!

Pomysł na prezent dla Niej nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej Ci osobie? Obudź w niej artystyczną pasję! Kurs Rysunku to świetny upominek dla córki, narzeczonej, żony, mamy lub babci - dla każdego, kto pragnie odkryć swoją artystyczną stronę! A może masz przyjaciela, bliskiego Ci mężczyznę, lub innego znajomego, którego interesuje sztuka i rysunek? Niezależnie od tego czy ma to być prezent na Mikołajki, Boże Narodzenie, Urodziny, Imieniny czy też Rocznicę - z pewnością zda egzamin! Zaskocz swoich bliskich i podaruj im voucher na prezent. Ten podarunek na pewno zostanie w pamięci!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 zajęcia po 3 godziny każde.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się w specjalnie do tego przystosowanym studio. W czasie kursu rysuje się ołówkiem, węglem drzewnym lub sepią.


Dodaj opinię