Kurs Nurkowy Freediving | Gorzów Wielkopolski (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Kurs Nurkowy Freediving | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Gorzów Wielkopolski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,99 zł

799,99 zł

O prezencie

Pragniesz przeżyć podwodną przygodę? Chcesz nauczyć się technik nurkowania? Kurs Nurkowy Freediving to idealna opcja, by zapoznać się ze światem głębin. Zdecyduj się na podwodną przygodę w basenie lub w jeziorze - wybór należy do Ciebie! Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, a po zapoznaniu się z zasadami nurkowania pozostaje już tylko dobra zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera usługę nurkowania w basenie (z opcją zamiany basenu na nurkowanie w jeziorze), wejście na basen lub wodę otwartą oraz certyfikat międzynarodowy.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa ok. 5 godzin.

Co muszę ze sobą zabrać?
Osoba obdarowana powinna posiadać własną maskę do nurkowania, fajkę oraz płetwy. W przypadku nurkowania w jeziorze klient powinien mieć także skafander oraz pas balastowy.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, z przeżycia mogą skorzystać osoby od 16 roku życia. Niepełnoletni powinni mieć ze sobą zgodę opiekuna prawnego.

Kurs Nurkowy Freediving | Gorzów Wielkopolski i okolice to idealny prezent dla każdego, kto pragnie przeżyć podwodną przygodę, zdobywając przy okazji międzynarodowy certyfikat. Podaruj bliskiej Ci osobie dawkę adrenaliny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

ok. 5 h

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Kursy na wodach otwartych zazwyczaj odbywają się od czerwca do końca września lub nawet października, w zależności od temperatury wody, natomiast basenowe – cały rok.

Ważne informacje

Osoba obdarowana powinna mieć ze sobą maskę do nurkowania, fajkę oraz płetwy, a w przypadku nurkowania w jeziorze, skafander oraz pas balastowy. W cenę jest wliczony kurs, wejście na basen/wodę otwartą, certyfikat międzynarodowy. Realizujący Voucher powinien posiadać umiejętność swobodnego pływania. Basen w promieniu do 60 km od Gorzowa Wielkopolskiego wskazuje osoba obdarowana.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Xfreediving Marcin Rutkowski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.