JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Nurkowy| Bydgoszcz

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Nurkowy| Bydgoszcz

Bydgoszcz
1 os.

1600 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1600 zł
Uwielbiasz nurkować? Czujesz, że żyjesz dopiero po założeniu kombinezonu i sprzętu nurkowego? Jeżeli chcesz być niezależny i badać głębiny bez instruktorów, to Kurs Nurkowy powstał z myślą o Tobie! Wystarczy, że pomyślnie ukończysz kurs, a będziesz mógł decydować o tym, kiedy i gdzie chcesz nurkować. Aby zyskać niezależność, musisz ukończyć dziesięć godzin szkolenia teoretycznego. Dowiesz się m.in. wszystkich procedur, zasad bezpieczeństwa oraz niezbędnych regulacji prawnych. Następnie czeka Cię osiem godzin zajęć praktycznych na basenie. Po zaliczeniu tego etapu czeka Cię prawdziwa zabawa - szkolenia praktyczne na otwartych wodach. Później już nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyś uzyskał niezbędne certyfikaty i został podwodnym odkrywcą!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne trwające ok. 10 godzin
  • Zajęcia praktyczne na basenie ok. 8 godzin
  • Szkolenie praktyczne na wodach otwartych - 5 nurkowań

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent na gwiazdkę? Potrzebny Ci jest prezent dla mężczyzny na Boże Narodzenie? Kurs Nurkowy to świetny prezent dla każdego, kto lubi przygody i wyzwania. To nietypowy upominek, połączenie wspaniałych wspomnień i świetnej zabawy. Przekonaj się, jak Twoi bliscy zareagują na voucher prezentowy. Podaruj przeżycie i zainspiruj ich do zdobywania nowych doświadczeń.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Prezent obejmuje szkolenie teoretyczne 10 godzin, szkolenie praktyczne – basenowe 8 godzin oraz szkolenie praktyczne – wody otwarte 5 nurkowań.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Ograniczenia wiekowe, zgoda opiekunów poniżej 18 lat, podpisanie oświadczenia medycznego, wskazania: umiejętność pływania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2690
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.