Gift Card

0.0 0 Opinii

Gift Card


Cała Polska
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

381,02 zł

381,02 zł

O prezencie

Świat wokół nas się zmienia, a wraz z nim zmieniają się nasze marzenia i potrzeby. Pragniesz przeżyć ekstremalną przygodę z masą adrenaliny? A może chcesz rozwijać swoją pasję lub potrzebujesz chwili odprężenia i relaksu? Gift Card, który trzymasz w dłoni, umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Samodzielnie zdecyduj, które przeżycie sprawi Ci największą radość oraz zapewni trwałe i przyjemne wspomnienia. Rozkoszuj się chwilą i smakuj życie!

Jak mogę wykorzystać Kartę Podarunkową?

 

Gift Card, czyli Kartę Podarunkową, można wymienić na aktualne prezenty z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. Osoba obdarowana sama decyduje, czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny, rozwijanie swojej pasji czy też popołudnie pełne relaksu.

 

Ile ważna jest Karta Podarunkowa?

 

Karta Podarunkowa jest ważna przez 3 lata od daty zakupu. Wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu, uzyska ten sam termin ważności (licząc od daty zakupu Karty Podarunkowej).

 

Czy mogę wykorzystać więcej niż jedną Kartę Podarunkową przy jednym zakupie?

 

Możliwe jest wykorzystanie kilku Kart Podarunkowych przy jednym zakupie. Instrukcję wykorzystania Gift Cardu znajdziesz tutaj

Karta Podarunkowa czyli Gift Card

Można śmiało stwierdzić, że karty podarunkowe zrewolucjonizowały rynek prezentowy. Są gwarancją zadowolenia, trafienia w potrzeby i oczekiwania osoby obdarowanej - w końcu to ona decyduje, jak wykorzysta kartę podarunkową. Jeżeli rozglądasz się za doskonałym prezentem dla pracowników, który nie wymaga znajomości ich zainteresowań i pasji - Gift Card to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Niezależnie od tego z jakiego powodu potrzebujesz prezentu - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tu prezent nie tylko dla pracowników i współpracowników, ale także dla partnerów biznesowych bądź przełożonych - Karta Podarunkowa pasuje dla każdego i na każdą okazję - każdy będzie zadowolony z wolności wyboru i spełnienia marzeń, oferowanych na naszej bogatej liście przeżyć. Prezenty w formie Voucherów na przeżycia to odpowiedź na potrzeby naszych czasów i słynne "być" - zamiast "mieć". Przeżycie cieszy kilkukrotnie i zostaje w pamięci na zawsze. Relaks, adrenalina, nowa pasja, czy romantyczne chwile we dwoje? Oferty wyjazdowe, a także dopasowane do miejsca zamieszkania. Spokojne degustacje, czy szalone i ekstremalne przeżycia? Nie pozostaje nic innego, jak tylko podarować Gift Card i spełnić czyjeś marzenia!

Karta Podarunkowa - prezent dla każdego

Gift Card może okazać się potrzebny na wiele, naprawdę różnych okazji. Ślub, odejście z pracy, przejście na emeryturę, czy nagroda za świetnie wykonany projekt - każda z tych okazji, to tak naprawdę sposób, by powiedzieć “dziękuję”. Przeżycia to prezent wart zapamiętania - jest to kształcący, rozwijający charakter oraz rodzący pasję podarunek, który dodatkowo jest uniwersalny i pasuje na każdą okazję. Do najlepszych upominków, które otrzymaliśmy, często wracamy we wspomnieniach przez długie lata. Dlatego jest to idealny prezent dla pracownika, który swoje spełnione marzenie i wyjątkowe przeżycie, będzie już zawsze kojarzył tylko z nami lub naszą firmą. Pozytywne doznania, które dostępne są dzięki Karcie Podarunkowej, powodują, że Ty i Twoja marka znajdujecie się w myślach obdarowanego nie tylko w sytuacji, gdy wręczamy prezent, ale także podczas oczekiwania na realizację, samej realizacji oraz we wspomnieniach. Niemal każde skojarzenie ze spełnionym marzeniem, będzie ocieplało Wasz (Twój i firmy) wizerunek. Główne zalety obdarowania pracownika Gift Cardem na przeżycie? Długi termin ważności, dzięki czemu osoba obdarowana spokojnie wybierze odpowiedni czas na realizację swojego marzenia; szansa na odkrycie nowej pasji - co postawi firmę w korzystnym świetle i Ciebie również - jako szefa; Vouchery na przeżycia dostępne są "od ręki" i bez zbędnych formalności; Gift Cardy w przypadku kupowania ich dla większej ilości pracowników, mogą zostać odpowiednio przygotowane i spersonalizowane, by wywołać jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń. Specjaliści ds. przeżyć pomogą również w wyborze oprawy dla prezentu oraz zapewnią profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z naszym Działem B2B i zachwyć swoich pracowników!

Na co można wymienić Gift Card?

Na co tylko sobie wymarzy osoba obdarowana (oczywiście zgodnie z naszą ofertą) - latanie w tunelu aerodynamicznym, jazda super autem, degustacja najlepszej whisky czy romantyczna randka we dwoje - tysiące możliwości, które daje Karta Podarunkowa, to gwarancja zadowolenia i zachwytu. Znika ryzyko nietrafionego prezentu, ponieważ ostatecznie to obdarowany wybiera atrakcję według własnych upodobań. Czy wybierze ją w miejscu zamieszkania, czy też np. połączy z wakacyjnym wyjazdem - to akurat ma drugorzędne znaczenie - ważne, że będzie szczęśliwy i zadowolony.

Wybierz Kartę Podarunkową i spełniaj marzenia!

Zastanawiasz się, co szalonego na prezent możesz dać bliskiej osobie, a solenizant ma już chyba wszystko? Gift Card to ponadczasowy podarunek, który zapewnia trwałe wspomnienia, radość oraz uśmiech na twarzy. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny oraz na każdą inną okazję. Podaruj swoim bliskim możliwość spełnienia marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Odpowiedni dobór stroju jest zależny od wybranego prezentu. Jeśli wybierasz jazdę quadem, gokartem czy jazdę 4x4 pamiętaj, aby strój był wygodny i nie ograniczał ruchów.

Czas trwania

Każdy prezent ma inny czas trwania, pamiętaj by sprawdzić ile czasu musisz poświęcić na realizację.

Uczestnicy

Liczba osób towarzyszących czasem może być ograniczona w zależności od prezentu, pamiętaj by zawsze to sprawdzić.

Pogoda

Niektóre prezenty są zależne od warunków pogodowych, zwłaszcza te lotnicze lub realizowane na wodzie. Jeśli pogoda uniemożliwi realizację zostaniesz o tym poinformowany przez Wykonawcę.

Ważne informacje

Gift Card umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty firmy Wyjątkowy Prezent. W przypadku wyboru Prezentu, którego wartość przekracza wartość Gift Cardu masz możliwość dopłaty. W przypadku wyboru prezentu poniżej wartości Gift Cardu, na podany adres e-mail wraz z Voucherem na przeżycie, otrzymasz Gift Card na pozostałą kwotę, który będziesz mógł wykorzystać kolejnym razem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Karta Podarunkowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.