Jazda Ferrari (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ogłuszający ryk silnika, niesamowite przyspieszenie i charakterystyczny czerwony lakier - tak w kliku słowach można przedstawić Ferrari F430 Sportissimo. Można pisać wiele o precyzji wykonania, sile odśrodkowej, która wbija w fotel na zakrętach czy też adrenalinie jaka towarzyszy prowadzeniu tego auta. Znacznie lepiej jest przekonać się o tym samemu! Usiądź za kierownicą najpotężniejszego Ferrari w naszej ofercie i przekonaj się, czy opanujesz go na torze. Wystarczy, że zapniesz pasy i dociśniesz gaz, a już po czterech sekundach będziesz pędzić sto kilometrów na godzinę. Przekonaj się na własnej skórze jakie niesamowite emocje będą Ci towarzyszyć za kółkiem włoskiego cudu inżynierii.

1. W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się z góry ustalonych terminach w sezonie od kwietnia do października.

2. W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

3. Jaką prędkość można rozwinąć?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności klienta oraz warunków atmosferycznych. O możliwościach danego klienta i prędkości będzie decydował wykwalifikowany instruktor, który jedzie jako pasażer.

4. Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
W trakcie eventu jeżdżą z nami nasi partnerzy, którzy realizują swoje przejazdy.

5. Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą
Zmiany można dokonać tylko raz

6. Ile trwa przygotowanie teoretyczne?
Szkolenie odbywa się przed samym przejazdem. Ponadto, w trakcie przejazdu instruktor przekazuje niezbędne wskazówki.

Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla męża, taty lub brata? Podaruj przeżycie i zobacz jak zareagują na tak pomysłowy podarunek! Jazda Ferrari na Torze Poznań to oryginalny prezent dla każdego mężczyzny, którego serce bije szybciej na widok pięknego samochodu. Ferrari, Lamborghini i Porsche rozpalają wyobraźnię mężczyzn niezależnie od wieku. Podaruj ten super prezent swojemu mężczyźnie i ciesz się jego radością. Włoska motoryzacja nie jest dla Ciebie? Otwórz nasz katalog marzeń i zobacz jakie inne autoprezenty powstały z myślą o Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 okrążenie. Czas zależy od prędkości przejazdu.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.