(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Tor Główny

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-04-16
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

969,00 zł

969,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Wiesz, że pierwszy Chevrolet Camaro powstał niemal dokładnie pół wieku temu? To legendarne auto, które stało się już ikoną dobrego smaku. Przy okazji jego pięćdziesiątych urodzin masz okazję pokochać je, tak samo jak setki tysięcy motomaniaków na całym świecie. Wybierz się na tor i zasiądź w oldschoolowym kokpicie tego wyjątkowego samochodu. Będzie to dla Ciebie najpiękniejsza lekcja historii w życiu. Takie doświadczenie pozostawia niezapomniane wspomnienia, dlatego przygotuj się do niego należycie. Do zobaczenia na torze!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Tor Główny to prezent którego szukasz.Jazda starym kultowym autem należy do skrytych fantazji większości facetów, dlatego kupując mu podobny prezent na urodziny masz pewność, że zaskarbisz sobie jego dozgonną wdzięczność. Aby wpaść na dobry pomysł na prezent dla mężczyzny trzeba się nieraz sporo nagłowić. Pamiętaj, że jeżeli wybierzesz właściwy podarunek, to możesz spełnić czyjeś marzenie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje