(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań


Poznań
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Nie musisz już wzdychać do zdjęć tego samochodu, ani podziwiać go wyłącznie na filmikach w internecie - teraz możesz usiąść za jego sterami! Przekonaj się, jak szybko można doprowadzić ten samochód do setki i poczuj się jak kierowca wyścigowy. 510 KM, które kryją pod maską, nie sprawiają, że to auto należy do najłatwiejszych, ale mało który pojazd daje taką satysfakcję z jazdy, jak Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Przygotuj się na to ekstremalne przeżycie!

Jakim modelem odbędzie się przejazd oraz jakie są jego parametry techniczne?
Model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nadwozie: 4-drzwiowe Sedan, napęd: tylnia oś, silnik: V6 TwinTurbo 2891 cm3, moc maksymalna: 510 KM przy 6500 obr/min, prędkość maksymalna: 307 km/h, 0 - 100 km/h: 3,9 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań sprawdzi się jako  prezent na Dzień Ojca. Jazda samochodem jak ten to spełnienie  dziecięcych marzeń!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Carrera Cars Team

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje