JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Porsche 911 GT3 MkII (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Porsche 911 GT3 MkII (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Istnieje tylko kilka marek samochodów, które wywołają gęsią skórkę u każdego prawdziwego fana motoryzacji. Porsche zdecydowanie zajmuje wśród nich honorowe miejsce. Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? Teraz masz okazję przekonać się na własnej skórze. Do twojej dyspozycji są specjalny tor oraz, oczywiście, klasyczny, niemiecki wóz. Czym w praktyce jest jazda Porsche? To możliwość zrobienia użytku z 370 koni mechanicznych, które tylko czekają na Twój rozkaz. Przy takiej mocy silnika rozpędzenie się do 100 km na godzinę w niecałe 5 sekund nie stanowi żadnego problemu. Poczuj jak to jest, gdy dwa kilometry trasy złożą się na jazdę twojego życia.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Porsche 911 GT3 MkII sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanego, prezent dla męża, prezent dla szefa.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na urodziny? Chcesz znaleźć unikalny prezent na Boże Narodzenie? Poprowadź Porsche to oryginalny podarunek dla mężczyzny. Ten pomysłowy prezent dla każdego fana motoryzacji to strzał w dziesiątkę! To nie tylko ekskluzywny podarunek, ale również mnóstwo emocji, świetnej zabawy i trwałych wspomnień. To właśnie nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń dla faceta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1356
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Krzysztof

Pierwszy raz byłem na takiej imprezie więc nie mam porównania. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta jak i później w prowadzeniu jazdy. Instruktor wiedział co robi i co mówi. Jeszcze raz powtarzam, pełny profesjonalizm. Polecam.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.