(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Porsche 911 GT3 MkII (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 17 Opinii

Jazda Porsche 911 GT3 MkII (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

439,00 zł

439,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Istnieje tylko kilka marek samochodów, które wywołają gęsią skórkę u każdego prawdziwego fana motoryzacji. Porsche zdecydowanie zajmuje wśród nich honorowe miejsce. Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? Teraz masz okazję przekonać się na własnej skórze. Do twojej dyspozycji są specjalny tor oraz, oczywiście, klasyczny, niemiecki wóz. Czym w praktyce jest jazda Porsche? To możliwość zrobienia użytku z 370 koni mechanicznych, które tylko czekają na Twój rozkaz. Przy takiej mocy silnika rozpędzenie się do 100 km na godzinę w niecałe 5 sekund nie stanowi żadnego problemu. Poczuj jak to jest, gdy dwa kilometry trasy złożą się na jazdę twojego życia.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Porsche 911 GT3 MkII sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla męża, prezent dla szefa.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na urodziny? Chcesz znaleźć unikalny prezent na Boże Narodzenie? Poprowadź Porsche to oryginalny podarunek dla mężczyzny. Ten pomysłowy prezent dla każdego fana motoryzacji to strzał w dziesiątkę! To nie tylko ekskluzywny podarunek, ale również mnóstwo emocji, świetnej zabawy i trwałych wspomnień. To właśnie nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń dla faceta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 17 Opinii

Ramzes

Doskonały pierwszy krok w motorsport! Gdyby nie Wyjątkowy Prezent nie dowiedziałbym się jakie to proste. Jedna tylko uwaga jedno kółko mimo że jest to tanio to, jest za mało jazdy - na szczęście można dokupić na miejscu :), ale warto to zgłosić wcześniej bo Carrera Cars Team precyzyjnie umawia na godziny i czasami nie mogą od razu wcisnąć większej ilości okrążeń i trzeba chwilę poczekać.

Krzysztof

Pierwszy raz byłem na takiej imprezie więc nie mam porównania. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta jak i później w prowadzeniu jazdy. Instruktor wiedział co robi i co mówi. Jeszcze raz powtarzam, pełny profesjonalizm. Polecam.

Zobacz inne propozycje