eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Ariel Atom (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 2 Opinii

Jazda Ariel Atom (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


8+ miast
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-25
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Duża moc i mała masa to przepis na naprawdę szybką maszynę. Właśnie taki jest Ariel Atom! Potężny silnik zamknięty w szkieletowym nadwoziu robi wrażenie na każdym, kto miał okazję przetestować to auto. Usiądź na fotelu kierowcy, załóż kask i przygotuj się na potężny zastrzyk adrenaliny. Poczuj się jak na torze testowym Top Gear i wciśnij gaz do dechy!

W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się w terminach z góry ustalonych, w sezonie od kwietnia do października.

W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

Jaką prędkość można rozwinąć?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności klienta oraz warunków atmosferycznych. O możliwościach danego klienta i prędkości będzie decydował wykwalifikowany instruktor, który jedzie jako pasażer.

Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
W trakcie eventu jeżdżą z nami nasi partnerzy, którzy realizują swoje przejazdy.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą. Zmiany można dokonać tylko raz.

Ile trwa przygotowanie teoretyczne?
Szkolenie odbywa się przed samym przejazdem. Ponadto, w trakcie przejazdu instruktor przekazuje niezbędne wskazówki.

Jazda Ariel Atom (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to niezwykle emocjonująca przygoda i okazja, by spełnić motoryzacyjne marzenia, siadając za kierownicą niezwykle szybkiego bolidu, przypominającego te, które widuje się w wyścigach. Voucher na jazdę Ariel Atomem to praktyczny prezent dla mężczyzny, który pozwoli mu poczuć emocje, spelnić jego męskie marzenia i zapewnić niezapomniane wspomnienia. Wymarzony prezent na każdą okazję! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich, wybierajać Wyjątkowy Prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

8+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu. 2 okrążenia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.devil-cars.pl. Wszystkie rezerwacje dokonujemy wyłącznie przesyłając dane kontaktowe oraz numer rezerwacyjny na adres e-mail rezerwacje@devil-cars.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B. 5.0 2 Opinii

Sebastian M.

Jazda Arielem to mega frajda. Bestia daje poczuć prawie to samo co wyczynowe gokarty. Szkoda tylko że tor na lotnisku w Oleśnicy był brudny i nie dał w pełni poczuć przyczepności, ale same wrażenia z jazdy mega.

Wojciech Michalski

Witam, chciałbym podzielić się moja opinia na temat zrealizowanego prezentu-przejazd Ariel Atom 2 okrążenia. Realizacja prezentu odbyła się bardzo sprawnie mimo wielu gości. Instruktorzy wykazali się dużą wyrozumialoscia, cierpliwością i bardzo dobrze przekazali niezbędne wskazówki. Podobało mi się, że każdy pracownik był bardzo zaangażowany by jak najlepiej pomoc i udzielić wszystkich niezbędnych informacji. Prezent jak najbardziej strzał w dziesiątkę! Pozdrawiam Wojtek:)

Opinie

Świetna zabawa, krótka ale każdy fan 4 kółek powinien poczuć te emocje :)

Zobacz inne propozycje