Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (2 okrążenia) | Kielce

0.0 0 Opinie

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (2 okrążenia) | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Jesteś prawdziwym fanem czterech kółek? Z zapałem czytasz wszelkie nowinki na temat samochodów? W takim razie w Twoich uszach z pewnością chociaż raz zabrzmiała nazwa Mercedes AMG A 45! To cudo stworzone przez firmę Mercedes-Benz podbiło światowy rynek, a twórca tego cacka pokazał, że niemożliwe nie istnieje! Chciałbyś doświadczyć mocy, przyśpieszenia i usłyszeć dźwięk, który wydobywa się spod maski Mercedesa A 45 AMG? Teraz masz taką szansę! Gwarantujemy, że będzie to prawdziwie szalona jazda!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię emocjonująca jazda Mercedesem AMG A 45 po torze wyścigowym!

Ile okrążeń możesz wykonać samochodem po torze?
Prezent obejmuje 2 okrążenia po wybranym torze wyścigowym.

Czy wiesz, że....
Nazwa marki Mercedes związana jest z córką austriackiego honorowego wicekonsula w Monako Emila Jellinka? To właśnie on zainteresował się pierwszym samochodem Gottlieba Daimlera, twórcy słynnych dziś samochodów. Po tym, jak pierwszy z nich zaczął zyskiwać popularność, zastrzegł on sobie monopol na sprzedaż w Austro-Węgrzech, we Francji, Belgii i Ameryce. Dodatkowo chciał, aby nosił on nazwę Mercedes, na cześć jego córki.

Poprowadź Mercedesa AMG A 45 (2 okrążenia) | Kielce to prezent idealny dla Twojego przyjaciela. Wiemy, że nic nie ucieszy go bardziej niż możliwość prowadzenia sportowego samochodu po torze wyścigowym!. Ten niezwykły prezent zapewni mu dawkę adrenaliny, którą będzie wspominał podczas wieczoru z kumplami!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru (łącznie ponad 2 km).

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.