JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Chevroletem Camaro (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Chevroletem Camaro (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

459 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ile samochodów, które przeszły do historii jako ikony popkultury potrafisz wymienić? Na pewno na pierwszym miejscu musiałby się znaleźć ponad pięćdziesięcioletni model Chevroleta Camaro. To auto, dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi do dzisiaj przez wielu fanów motoryzacji odbierane jest jako kultowe. Stoisz przed możliwością przejechania się nim osobiście. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin i stawisz się na torze. Nie czekaj!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Chevroletem Camaro sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, prezent dla szefa.

Trzy okrążenia Chevroletem Camaro to wymarzony prezent dla każdego faceta. Mężczyźni, nawet Ci, którzy nie są wielkimi fanami motoryzacji, zawsze docenią możliwość przejażdżki kultowym autem. Co więcej, taki podarunek najpewniej zachwyciłby również większość kobiet, ponieważ ten model auta stał się już ikoną popkultury, a uczucia jakie towarzyszy jego prowadzeniu nie da się porównać do niczego innego.


Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1731
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.