JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty | Łódź

Łódź
1 os.

28 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
28 zł
Jeżeli emocjonujesz się wyścigami samochodowymi, ale nigdy nie miałeś okazji usiąść w fotelu kierowcy jednego z superszybkich samochodów to mamy coś co pozwoli Ci poczuć się chociaż na chwilę jak rajdowiec! Dla wielu osób związanych z wyścigami samochodowymi Gokarty były pierwszym zetknięciem ze sportami motorowymi. Czas spędzony na torze pozwoli Ci sprawdzić umiejętności prowadzenia bardzo zwrotnego bolidu i pozwoli ocenić czy masz potencjał na świetnego rajdowca. Specjalnie zaprojektowany tor sprawi, że pokonasz niezwykle ciasne zakręty i sprawdzisz osiągi Gokarta na prostej przed metą.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Jeden wyścig gokartem który trwa 10 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Sortuj wyniki: 17
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Arkadiusz Brygier

Przejazd gokartem dostałem w prezencie od syna. Nie myślałem nawet, że tak niedaleko mojej miejscowości znajduje się taka atrakcja. Razem z moimi synami mieliśmy super zabawę. Tor jest dosyć długi i można poszaleć, A pan obsługujący zajął się nami profesjonalnie i wszystko nam wytłumaczył. Jeszcze nie raz skorzystamy z takiego prezentu. Pozdrawiam

Krzysiek

Rewelacja, gokarty super rozrywka, naprawdę polecam.

Rafał

fajny tor, dobrze przygotowany, obsługa ok

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.