Gokarty | Łódź

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Gokarty | Łódź


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jeżeli emocjonujesz się wyścigami samochodowymi, ale nigdy nie miałeś okazji usiąść w fotelu kierowcy jednego z superszybkich samochodów to mamy coś co pozwoli Ci poczuć się chociaż na chwilę jak rajdowiec! Dla wielu osób związanych z wyścigami samochodowymi Gokarty były pierwszym zetknięciem ze sportami motorowymi. Czas spędzony na torze pozwoli Ci sprawdzić umiejętności prowadzenia bardzo zwrotnego bolidu i pozwoli ocenić czy masz potencjał na świetnego rajdowca. Specjalnie zaprojektowany tor sprawi, że pokonasz niezwykle ciasne zakręty i sprawdzisz osiągi Gokarta na prostej przed metą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyścig gokartem dla jednej osoby.

Ile czasu trwa wyścig?
Wyścig gokartem trwa około 10 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą ścigać się gokartami, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego na miejscu realizacji prezentu bądź poświadczona notarialnie zgoda.

Gokarty | Łódź sprawdzą się jako prezent z okazji imienin. Gwarancja niezapomnianych wrażeń i fantastycznej zabawy!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Jeden wyścig gokartem który trwa 10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Arkadiusz Brygier

Przejazd gokartem dostałem w prezencie od syna. Nie myślałem nawet, że tak niedaleko mojej miejscowości znajduje się taka atrakcja. Razem z moimi synami mieliśmy super zabawę. Tor jest dosyć długi i można poszaleć, A pan obsługujący zajął się nami profesjonalnie i wszystko nam wytłumaczył. Jeszcze nie raz skorzystamy z takiego prezentu. Pozdrawiam

Krzysiek

Rewelacja, gokarty super rozrywka, naprawdę polecam.

Rafał

fajny tor, dobrze przygotowany, obsługa ok

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.