JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Gokarty | Trójmiasto

Gokarty | Trójmiasto


Sopot
1 os.

84 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
84 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Usiądź za kierownicą gokarta i poznaj smak adrenaliny! Myślisz, że mały bolid nie jest w stanie zapewnić dużych emocji? Nic bardziej mylnego! Wyobraź sobie ostre zakręty, bandy i silnik na wysokich obrotach. Dodaj do tego niezwykle małą odległość pomiędzy fotelem kierowcy a torem i poczuj prawdziwą adrenalinę! Sprawdź swoje siły za kierownicą gokarta. To nie
tylko dobra zabawa, lecz także sportowe emocje. Wciśnij gaz i bądź pierwszy na mecie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 1 sesję 8-minutową jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę, kombinezon, rękawice. Obdarowany na miejscu otrzyma także kartę GokartSystem.

Czy do jazdy gokartem wymagane jest prawo jazdy?
Gokartem można jeździć bez prawa jazdy, wszystkich niezbędnych informacji do poruszania się gokartem po torze udzieli Ci instruktor.

Jak wygląda tor?
Tor gokartowy ma długość 500 metrów. Tor posiada 40-metrowy stalowy most z tunelem i dwoma 4-metrowymi przejazdami co gwarantuje wyjątkowy przeżycia w trakcie przejazdu!

Gokarty sprawdzą się jako:
prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, podarunek na święta.

Twój chłopak lubi zaszaleć na torze? Wybierz prezent, który dostarczy mu niezapomnianych przeżyć. Podaruj mu w prezencie na urodziny przejażdżkę tym małym bolidem, niech poczuje przypływ pozytywnej adrenaliny! Gokarty to rozrywka dla najbardziej wymagających sympatyków prędkości, więc jeśli zastanawiasz się jaki podarunek sprawić mu na Dzień Chłopaka, to jesteś w odpowiednim miejscu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Wyścig trwa 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 1 sesję 8-minutową jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę, kombinezon, rękawice. Na miejscu otrzymasz kartę GokartSystem. Dla osób poniżej 18 roku życia konieczna jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Rezerwacji należy dokonywać drogą telefoniczną- 692 277 978 (tor w Sopocie).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.