Gokarty | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Gokarty | Trójmiasto


Sopot
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

113,99 zł

113,99 zł

O prezencie

Usiądź za kierownicą gokarta i poznaj smak adrenaliny! Myślisz, że mały bolid nie jest w stanie zapewnić dużych emocji? Nic bardziej mylnego! Wyobraź sobie ostre zakręty, bandy i silnik na wysokich obrotach. Dodaj do tego niezwykle małą odległość pomiędzy fotelem kierowcy a torem i poczuj prawdziwą adrenalinę! Sprawdź swoje siły za kierownicą gokarta. To nie
tylko dobra zabawa, lecz także sportowe emocje. Wciśnij gaz i bądź pierwszy na mecie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 1 sesję 8-minutową jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Obdarowany na miejscu otrzyma także kartę GokartSystem.

Czy do jazdy gokartem wymagane jest prawo jazdy?
Gokartem można jeździć bez prawa jazdy, wszystkich niezbędnych informacji do poruszania się gokartem po torze udzieli Ci instruktor.

Jak wygląda tor?
Tor gokartowy ma długość 500 metrów. Tor posiada 40-metrowy stalowy most z tunelem i dwoma 4-metrowymi przejazdami co gwarantuje wyjątkowy przeżycia w trakcie przejazdu!

Gokarty | Trójmiasto to prezent dla chłopaka, który dostarczy mu niezapomnianych przeżyć. Podaruj mu w prezencie na urodziny przejażdżkę tym małym bolidem, niech poczuje przypływ pozytywnej adrenaliny! Gokarty to rozrywka dla najbardziej wymagających sympatyków prędkości, więc jeśli zastanawiasz się jaki podarunek sprawić mu na Dzień Chłopaka, to jesteś w odpowiednim miejscu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Wyścig trwa 8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 1 sesję 8-minutową jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Na miejscu otrzymasz kartę GokartSystem. Dla osób poniżej 18 roku życia konieczna jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Rezerwacji należy dokonywać drogą telefoniczną- 692 277 978 (tor w Sopocie).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kart Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Cezary B.

Przejażdżka gokartem to super prezent np dla chłopaka albo przyjaciela lub kolegi. Daje dobra dawkę adrenaliny i możliwość rywalizacji z innymi. Polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.