JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Gokarty Plus | Trójmiasto

Gokarty Plus | Trójmiasto


Sopot
1 os.

129 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Gokarty, czyli wyścigi minibolidów, to wspaniała zabawa dla zarówno małych, jak i dużych dzieci. Ostre zakręty, bandy, silnik na wysokich obrotach, to nie tylko dobra zabawa, ale również sportowe emocje. Spróbuj swoich sił za kierownicą i poczuj się jak młody Kubica! Pierwszy wyścig jest na rozgrzewkę- w drugim naprawdę pokażesz, na co Cię stać! Na miejsce, gotowy, start!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę, kombinezon, rękawice. Obdarowany na miejscu otrzyma także kartę GokartSystem.

Czy do jazdy gokartem wymagane jest prawo jazdy?
Gokartem można jeździć bez prawa jazdy, wszystkich niezbędnych informacji do poruszania się gokartem po torze udzieli Ci instruktor.

Jak wygląda tor?
Tor gokartowy ma długość 500 metrów. Tor posiada 40-metrowy stalowy most z tunelem i dwoma 4-metrowymi przejazdami co gwarantuje wyjątkowy przeżycia w trakcie przejazdu!

Gokarty Plus | Trójmiasto   to wymarzony prezent dla osoby aktywnej. Podaruj jej w prezencie na urodziny ten ekscytujący wyścig gokartem i przekonaj się, że to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ekstremalny pojedynek w mini bolidzie będzie fajnym prezentem z adrenaliną dla fana motoryzacji!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi, po 8 minut każdy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę, kombinezon, rękawice. Na miejscu otrzymasz kartę GokartSystem. Dla osób poniżej 18 roku życia konieczna jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Rezerwacji należy dokonywać drogą telefoniczną- 692 277 978 (tor w Sopocie).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 987

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Jacek

Wszystko super, ludzie mili, przeżycie fajne, 11 latek bardzo zadowolony.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.