Gokarty Plus | Trójmiasto

5.0 1 Opinii

Gokarty Plus | Trójmiasto


Sopot
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

212,99 zł

212,99 zł

O prezencie

Gokarty, czyli wyścigi minibolidów, to wspaniała zabawa dla zarówno małych, jak i dużych dzieci. Ostre zakręty, bandy, silnik na wysokich obrotach, to nie tylko dobra zabawa, ale również sportowe emocje. Spróbuj swoich sił za kierownicą i poczuj się jak młody Kubica! Pierwszy wyścig jest na rozgrzewkę- w drugim naprawdę pokażesz, na co Cię stać! Na miejsce, gotowy, start!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Obdarowany na miejscu otrzyma także kartę GokartSystem.

Czy do jazdy gokartem wymagane jest prawo jazdy?
Gokartem można jeździć bez prawa jazdy, wszystkich niezbędnych informacji do poruszania się gokartem po torze udzieli Ci instruktor.

Jak wygląda tor?
Tor gokartowy ma długość 500 metrów. Tor posiada 40-metrowy stalowy most z tunelem i dwoma 4-metrowymi przejazdami co gwarantuje wyjątkowy przeżycia w trakcie przejazdu!

Gokarty Plus | Trójmiasto   to wymarzony prezent dla osoby aktywnej. Podaruj jej w prezencie na urodziny ten ekscytujący wyścig gokartem i przekonaj się, że to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ekstremalny pojedynek w mini bolidzie będzie fajnym prezentem z adrenaliną dla fana motoryzacji!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi, po 8 minut każdy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Na miejscu otrzymasz kartę GokartSystem. Dla osób poniżej 18 roku życia konieczna jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Rezerwacji należy dokonywać drogą telefoniczną- 692 277 978 (tor w Sopocie).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kart Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Jacek

Wszystko super, ludzie mili, przeżycie fajne, 11 latek bardzo zadowolony.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.