Gokarty Plus dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Trójmiasto


Sopot
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

455,99 zł

455,99 zł

O prezencie

Poczujcie się jak kierowcy Formuły 1. Na kartingowym torze, w najsilniejszych maszynach można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę! Siedząc 6 centymetrów nad ziemią! Tę prędkość się czuje! Tor długości aż 500 metrów i szerokości 6 metrów, pokryty jest specjalnie do tego celu wylaną warstwą asfaltu. Maksymalna przyczepność, dużo miejsca do wyprzedzania oraz 34-metrowy tunel są gwarancją unikalnych przeżyć! Kto dotrze na metę jako pierwszy? Przekonajcie się!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem dla dwojga oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Na miejscu obdarowani otrzymają wyrobione karty GokartSystem.

Czy do jazdy gokartem wymagane jest prawo jazdy?
Gokartem można jeździć bez prawa jazdy, wszystkich niezbędnych informacji do poruszania się gokartem po torze udzieli Ci instruktor.

Jak wygląda tor?
Tor gokartowy ma długość 500 metrów. Tor posiada 40-metrowy stalowy most z tunelem i dwoma 4-metrowymi przejazdami co gwarantuje wyjątkowy przeżycia w trakcie przejazdu!

Gokarty Plus dla Dwojga | Trójmiasto Taki podarunek na urodziny sprawdzi się w przypadku każdego faceta. Ryk silnika, ostre zakręty i zawrotna prędkość to jest to, co lubi prawdziwy mężczyzna! Wybierz prezent motoryzacyjny i ciesz się radością osoby obdarowanej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Po dwa wyścigi dla każdej z osób. Jeden wyścig trwa około 8 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 sesje 8-minutowe jazdy gokartem dla dwojga oraz niezbędny sprzęt: kask, kominiarkę. Na miejscu otrzymacie karty GokartSystem. Dla osób poniżej 18 roku życia konieczna jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Rezerwacji należy dokonywać drogą telefoniczną - 692 277 978 (tor w Sopocie).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kart Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.