Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn

Nowość
0.0 0 Opinie

Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

168,00 zł

168,00 zł

O prezencie

Wielu kierowców wyścigowych zaczynało swoją przygodę od jazdy gokartem, zanim wsiedli za kierownicę superszybkich bolidów! To nie ma znaczenia, w jakim jesteście wieku i w jak dużym stopniu jesteście obeznani z prowadzeniem pojazdów - teraz macie świetną okazję, by nabrać pierwsze szlify w jeździe na czterech kółkach i przekonać samemu, ile emocji jest w stanie dać taka przygoda! Dołączcie do grona osób, które są w stanie poskromić tę małą niepozorną maszynę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 przejazdy po 8 minut dla każdej osoby.

Jak wygląda realizacja prezentu?
Uczestnik zostaje przeszkolony z podstaw prowadzenia pojazdu. Następnie dostaje kask i pojazd, którym realizuje prezent.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 9 lat. Poniżej 17 lat wymagana jest zgoda opiekuna prawnego.

Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn sprawdzą się jako świetny pomysł na to, by spędzić razem czas w ciekawy sposób!. Ten prezent jest idealny dla dzieci, ale i też dla dorosłych - nie ma górnej granicy wiekowej, jeżeli tylko są na tyle odważni, by tego spróbować! Gokarty Plus dla Dwojga będą ciekawą opcją, z której można skorzystać np. z okazji Walentynek lub Rocznicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

2x8 minut (8 minut jazdy dla każdej osoby)

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwa 10 minutowe przejazdy gokartem dla 2 osób, kaski oraz obowiązkową kartę. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Min. wiek: 9 lat. Pon. 17 roku życia realizacja tylko za zgoda opiekuna. Min. wzrost: 135cm. Cena wlicza wyrobienie karty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Kormoran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.