Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

272,00 zł

272,00 zł

O prezencie

Wielu kierowców wyścigowych zaczynało swoją przygodę od jazdy gokartem, zanim wsiedli za kierownicę superszybkich bolidów! To nie ma znaczenia, w jakim jesteście wieku i w jak dużym stopniu jesteście obeznani z prowadzeniem pojazdów - teraz macie świetną okazję, by nabrać pierwsze szlify w jeździe na czterech kółkach i przekonać samemu, ile emocji jest w stanie dać taka przygoda! Dołączcie do grona osób, które są w stanie poskromić tę małą niepozorną maszynę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 przejazdy po 8 minut dla każdej osoby.

Jak wygląda realizacja prezentu?
Uczestnik zostaje przeszkolony z podstaw prowadzenia pojazdu. Następnie dostaje kask i pojazd, którym realizuje prezent.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 9 lat. Poniżej 17 lat wymagana jest zgoda opiekuna prawnego.

Gokarty Plus dla Dwojga | Olsztyn sprawdzą się jako świetny pomysł na to, by spędzić razem czas w ciekawy sposób!. Ten prezent jest idealny dla dzieci, ale i też dla dorosłych - nie ma górnej granicy wiekowej, jeżeli tylko są na tyle odważni, by tego spróbować! Gokarty Plus dla Dwojga będą ciekawą opcją, z której można skorzystać np. z okazji Walentynek lub Rocznicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi dla każdego z uczestników. Jeden wyścig trwa około 8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 przejazdy gokartem dla 2 osób, kask z kominiarką oraz kartę członkowską.  Min. wiek: 9 lat. Pon. 17 roku życia realizacja tylko za zgoda opiekuna. Min. wzrost: 135cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Kormoran

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.